MATA wydał nowy kawałek. O czym nawija w NOBOCOTEL z Januszem Walczukiem?

i

Autor: YouTube SBM Label MATA

Mata wydał nowy kawałek. O czym nawija w NOBOCOTEL z Januszem Walczukiem?

2020-09-21 12:23

Młody raper, który stał się popularny dzięki piosenkom Patointeligencja czy Schodki, wydał kolejny utwór. To piosenka z płyty Hotel Maffija zespołu SB Maffija. O czym jest NOBOCOTEL? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Mata wraz z Januszem Walczukiem ponownie weszli we współpracę. Pierwszy kawałek NBCT Freestyle był niekwestionowanym sukcesem. Teraz panowie postanowili wydać drugą część NCBT Freestyle 2, który jest tytułowym numerem z drugiej płyty, która wchodzi w skład albumu Hotel Maffija w wersji deluxe. Klip do NOBOCOTEL pojawił się już na YouTube SBM. Reżyserem nowego teledysku jest Kuba Bors i Mariusz Stykała. O czym nawijają Mata i Janusz Walczuk?

Mata z nowym kawałkiem - o czym nawija w NOBOCOTEL?

Mata w najnowszym utworze tłumaczy o co chodzi z tytułem Nobocotel, a także porównuje swoją twórczość do Fryderyka Chopina, który pobił Andrzeja Gołotę. Raper nawija też że rap robi dla złotych i platynowych płyt. Mata wspomina również o tym, że jest bardzo dobrym tekściarzem - można to wywnioskować po fragmencie:

24 karaty ma każdy, ma każdy mój wers

Najnowszy teledysk Maty i Janusza Walczuka bardzo szybko podbija sieć. W ciągu doby na liczniku jest 150 tysięcy wyświetleń.