Mata wydał nowy kawałek. O czym nawija w NOBOCOTEL z Januszem Walczukiem?

2020-09-21 12:23
MATA wydał nowy kawałek. O czym nawija w NOBOCOTEL z Januszem Walczukiem?
Autor: YouTube SBM Label MATA

Młody raper, który stał się popularny dzięki piosenkom Patointeligencja czy Schodki, wydał kolejny utwór. To piosenka z płyty Hotel Maffija zespołu SB Maffija. O czym jest NOBOCOTEL? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Mata wraz z Januszem Walczukiem ponownie weszli we współpracę. Pierwszy kawałek NBCT Freestyle był niekwestionowanym sukcesem. Teraz panowie postanowili wydać drugą część NCBT Freestyle 2, który jest tytułowym numerem z drugiej płyty, która wchodzi w skład albumu Hotel Maffija w wersji deluxe. Klip do NOBOCOTEL pojawił się już na YouTube SBM. Reżyserem nowego teledysku jest Kuba Bors i Mariusz Stykała. O czym nawijają Mata i Janusz Walczuk?

Mata z nowym kawałkiem - o czym nawija w NOBOCOTEL?

Mata w najnowszym utworze tłumaczy o co chodzi z tytułem Nobocotel, a także porównuje swoją twórczość do Fryderyka Chopina, który pobił Andrzeja Gołotę. Raper nawija też że rap robi dla złotych i platynowych płyt. Mata wspomina również o tym, że jest bardzo dobrym tekściarzem - można to wywnioskować po fragmencie:

24 karaty ma każdy, ma każdy mój wers

Najnowszy teledysk Maty i Janusza Walczuka bardzo szybko podbija sieć. W ciągu doby na liczniku jest 150 tysięcy wyświetleń. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze