Kacper Blonsky wrócił z szaloną piosenką. Nagrał ją ze współautorem Duże oczy Smolastego!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Kacper Blonsky wrócił z szaloną piosenką. Nagrał ją ze współautorem Duże oczy Smolastego!

Crush powrócił

Kacper Blonsky wrócił z szaloną piosenką. Nagrał ją ze współautorem "Duże oczy" Smolastego!

2023-10-02 10:38

29 września stał dla Kacpra Błońskiego pod znakiem dwóch ważnych wydarzeń - wieczorem stoczył swoją walkę podczas gali z cyklu Fame Friday Arena, a to wszystko po premierze swojego najnowszego singla z klipem pt. "Crush". Za jego produkcję odpowiada francis.

Kacper Blonsky aktualnie zajmuje się działalnością na wielu płaszczyznach – spełnia się jako jeden z prowadzących jednego z największych projektów w świecie polskiego internetu, czyli GOATS. W międzyczasie realizuje się jako freakfighter, a na koncie ma już kilka stoczonych walk, a także zajął się muzyką, do czego zdaje się, że także podchodzi z coraz większymi ambicjami. "Crush" to kolejny znakomicie zrealizowany utwór, po sukcesie wydanego w zeszłym roku "Lovaira" czy "Szamana".

Koncerty w Polsce 2023 - jesień w rytmie gorących wydarzeń! Kto wystąpi i gdzie kupić bilety?

Kacper Błoński wbił szpilkę Marcinowi Najmanowi przed FAME Friday Arena 2

Kacper Blonsky - piosenka Crush

Na TikToku Kacper przeprowadził akcję, w której nagrodą był wyjazd na wakacje razem z nim. Konkurs będzie trwał jeszcze jakiś czas, a żeby wziąć w nim udział, trzeba nagrać TikToka do fragmentu jego utworu. Wakacje są w całości fundowane przez Kacpra, a niebawem okaże się, kto z nim na nie pojedzie.

Listen on Spreaker.