Kacper Blonsky, Stuu, i Gala odchodzą z Domu X. Co się stało i czy to koniec projektu?

2020-02-21 15:29
Kacper Blonsky, Stuu, i Gala odchodzą z Domu X. Co się stało i czy to koniec projektu?
Autor: WBF Agencja Fotograficzna Kacper Blonsky, Stuu, i Gala odchodzą z Domu X. Co się stało i czy to koniec projektu?

Internauci zauważyli, że od kilku odcinków na filmikach Teamu X nie pojawiają się dwaj influencerzy, którzy zamieszkali w Domu X. Kacper Blonsky i Michał Gala jak się okazuje nie należą już do projektu, który stworzył Stuu. Jak donosi sam Stuart, on również będzie wyprowadzał się z Domu X. Co się stało i o co chodzi? Czy to koniec projektu? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Stuu Burton zamieszkał w zeszłym roku z pięcioma yotuberami w luksusowej willi pod Warszawą. Projekt Team X miał trwać dwa lata, a internauci mogli obserwować, jak wygląda codzienne życie influencerów pod jednym dachem, za pomocą instastories, czy filmów produkowanych w serwisie YouTube. Okazuje się, że w Domu X już nie mieszka Kacper Blonsky i Michał Gala. Co ciekawe, Stuu, który był pomysłodawcą projektu, również chce się wyprowadzić z luksusowego domu. Dlaczego tak się stało? Czy to koniec projektu? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej.

Koniec Projektu X?

Stuart Burton postanowił odpowiedzieć na pytania z Instagrama. Fani wychwycili, że od kilku produkcji, na filmach Teamu X brakuje Michała Gali i Kacpra Blonskyego. Stuu odpowiedział, że w projekcie już influencerów nie ma:

Niestety mimo starań, wszystko wskazuje na to, że już ich nie będzie w projekcie. Ale trzymam za nich kciuki i życzę z całego serca dalszych sukcesów.

Burton został zapytany również przez jednego z internautów, czy to prawda, że wraz  ze swoją dziewczyną Agatą wyprowadza się z Domu X:

Tak, to prawda. Wyprowadzamy się z Domu X z Agatą. Wyjaśnię dlaczego za jakiś miesiąc, ponieważ dopiero wtedy oficjalnie nastąpi wyprowadzka - skwitował doniesienia Stuu.

Czy to koniec Projektu X? Tego niestety nie wiadomo. Przypomnijmy, że influencerzy, mieli mieszkać w luksusowym domu pod Warszawą aż dwa lata. Warto zaznaczyć, że nie minął nawet rok od rozpoczęcia projektu przez Stuarta.

Najnowsze