Kacper Błoński wrócił do Domu X? Cel jego wizyty może was zaskoczyć!

2020-06-05 16:51 Patrycja Obarowska
Kacper Błoński
Autor: screen z filmu na YouTube: TROMBA NIE CHCE WALCZYĆ / Kacper Blonsky

Kacper Błoński jeszcze do niedawna był członkiem jednego z większych projektów polskiego YouTube'a, jednak z czasem ekipa internetowych twórców uległa znacznej zmianie, a sam Kacper odszedł z teamu i przestał pojawiać się tak często w mediach społecznościowych, jak robił to kiedyś! Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ Kacper znowu wrócił do sieci! Czy będzie w domu X? Więcej na ESKA.pl

Kacper Błoński powrócił do Domu X? To pytanie z pewnością nurtuje wszystkich fanów chłopaka, który w ostatnim czasie pokazywał na swoim koncie, jak wybiera się z powrotem do słynnego Domu X, w którym jeszcze całkiem niedawno mieszkał. Projekt autorstwa popularnego yotubera Stuu, który z początku był nowością na polskiej scenie YouTube'a i cieszył się niesamowicie ogromną popularnością, z czasem stracił wiele w oczach fanów i udowodnił, że nie zawsze wspólna pasja łączy wszystkich na całe życie, wręcz przeciwnie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy atmosfera w teamie X dawała wiele do myślenia, a relacje pomiędzy internetowymi twórcami stale się pogarszały, co skutkowało rezygnacją youtuberów  z projektu. Między innymi z Teamem X pożegnał się właśnie Kacper Błoński, który zaraz po odejściu z ekipy, znacznie mniej pokazywał się w mediach społecznościowych. Jednak kilka ostatnich dni przyniosło wiele zmian i znowu obudziło nadzieje w widzach Kacpra, że ponownie będzie on częścią słynnego projektu. Chłopak zrelacjonował na swoim profilu na Instagramie, jak wybiera się do Domu X, na długo po tym jak przestał być jego częścią? Czy wrócił tam już na stałe? 

Kacper Błoński wrócił do Domu X? Ta odpowiedź zaskakuje! 

Kacper Błoński 4 czerwca 2020 wrzucił na swój profil na Instagramie relacje, w której informuje widzów, że wybiera się do Domu X, jednak cel jego wizyty jest jasny i krótki. Okazuje się, że współpraca Kacpra wraz całą ekipą Domu X jest zakończona, ponieważ jak poinformował sam youtuber, pojechał tam tylko i wyłącznie po resztę swoich rzeczy. 

Bartek Kaszuba, to człowiek orkiestra! Jego koncert w Domowym Graniu zachwyca!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze