Najlepsze kabarety 2017

i

Autor: youtube.com/ TVP VOD, newabratv, kabaretNN01, wariaci.pl Najlepsze kabarety 2017

Kabarety 2017 - najlepsze skecze online

2017-06-12 15:31

Kabarety online to gratka dla tych, którzy chcą być na bieżąco z fajnymi kabaretami a nie mają czasu chodzić na występy czy czekać na kabaret w telewizji. Sprawdziliśmy najlepsze kabarety online w 2017 roku. Lista będzie rozwijana wiec śledźcie zmiany!

Kabarety 2017 - najlepsze skecze online to rozrywka dla tych którzy chcą być na bieżąco. Sprawdziliśmy za was, jakie są najpopularniejsze skecze na YouTube. Chcecie wiedzieć jakie są najlepsze kabarety 2017? Sprawdźcie listę poniżej o obejrzyjcie najlepsze skecze. Ponieważ na kabarety zawsze jest pora i cały czas pojawiają się nowe żarty i skecze, a szczególnie latem łatwo o nowe nagrania z występów - dlatego listę najlepszych kabaretów 2017 będziemy stale uzupełniać. Nie wiecie co robić? To się chwilę pośmiejcie!

Kabarety 2017 - najlepsze skecze

Wybraliśmy najlepsze skecze 2017 na YouTube - zobacz czy znasz już wszystkie najpopularniejsze kabarety. Niekwestionowanym liderem jest Kabaret Neo-Nówka, którego aż 5 skeczów jest w najlepszej 10 najczęściej oglądanych kabaretów z ostatnich 12 miesięcy.

Kabarety 2017: Kabaret Neo-Nówka - Wandzia i Trzej Królowie

Wejście na scenę będącej pod wpływem Wandzi już podkręca publiczność. A koło niej jeszcze królowie... tylko dwaj bo trzeci się miejscowym nie spodobał. Skecz na YouTube widziało już ponad 1,2 miliona widzów.

Kabarety 2017: Kabaret Młodych Panów - Koty

Jak jest w wojsku każdy wie. Albo i nie wie, ale Kabaret Młodych Panów już wam dobrze pokaże, co się dzieje jak do woja pójdą mało męskie typy... Prawie 1,4 miliona widzów.

Kabarety 2017: Kabaret Moralnego Niepokoju - Odrabianie lekcji

Zygmunt mimo trwającego meczu musi się zająć odrabianiem lekcji z synem. Bo dziecko jest ważniejsze niż mecz: ale nie od fazy grupowej w górę... 1,4 miliona odtworzeń.

Kabaret Moralnego Niepokoju - PIS-owska cenzura

Do miasteczka zawitały kabarety. Burmistrz Marcin Nosiwoda wprowadza pewne ograniczenia w tym co wolno powiedzieć... Blisko 2 miliony obejrzeń na YT.

Kabaret Młodych Panów - Zajezdnia BOR

Nowy w zajezdni BOR musi się wdrożyć. A od pewnego czasu kierowcy BOR obawiają się seicento, a tu muszą pamiętać o "eoeo" i o prywatnych zakupach ministrów. Gorący temat przyciągnął już prawie 2 miliony widzów na YouTube

Kabaret Neo-Nówka - Niebo 

Burdy, hałasy i ktoś w bramę kopie - co to się dzieje w niebie? No oczywiście Polacy coś nawyrabiali! Obejrzały ich już ponad 2 miliony widzów.

Kabaret Neo-Nówka Radio Maryja 2017

Właścicielka moherowego beretu ma problemy z mężem - wydała całe pieniądze na radio... ale część na badania archeologiczne... A dało jej to ponad 2,5 miliona odtworzeń na YouTube

Kabaret Wariaci PL Ona czuje we mnie piniądz parodia

O tym numerze słyszał chyba każdy - przeróbka kabaretowa też daje czadu i ma ponad 4 miliony obejrzeń.

Kabaret Neo-Nówka - Ksiądz

Znany i lubiany skecz, nadal robi zamieszanie i ma 4,5 miliona odtworzeń. Ksiądz ze skeczu śpiewający It's My Life to hicior, a to dopiero początek!

Kabaret Neo-Nówka - Uchodźcy z Dubaju

Najlepszy w ciągu ostatniego roku - prawie 5 i pół miliona odtworzeń! Urząd pracy w szczecinie i dwóch uchodźców.