K2 i Buka - 1 Moment - zobacz nowy teledysk podopiecznych Rahima z Paktofoniki, będzie hit? [VIDEO]

2014-05-29 13:57

K2 i Buka prezentują nowy teledysk. Podopieczni wytwórni MaxFloRec, której właścicielem jest Rahim (Paktofonika, Pokahontaz) prezentują znakomite video do wspólnego kawałka zatytułowanego 1 Moment.

Sprawdźcie nowy teledysk K2 i Buki zatytułowany 1 Moment. Dwaj młodzi raperzy to podopieczni wytwórni MaxFloRec, której właścicielem jest Rahim członek Pokahontaz i były członek Paktofoniki i 3-X-Klan. Nowy teledysk stanie się hitem? Ma wszystkie zadatki, żeby tak się stało.Buka osiągnął już status gwiazdy polskiego rapu, zapełnia koncerty w całej Polsce, jego dwie płyty odbiły się szerokim echem, a już pierwszy teledysk w jego dorobku zdobył milion odsłon na YouTube. K2 na płytach Buki pojawiał się gościnnie. Następnie został wybrany z grona artystów MaxFloLab - akcji wytwórni, która wyłapuje młode talenty. Niedawno ukazał się jego debiutancki krążek Anatomia promowany właśnie teledyskiem do 1 Moment.

Kawałek 1 Moment to dosyć spokojna i pełna emocji historia, którą doskonale zobrazowano teledyskiem, na którym widzimy historię młodej pary, która spełnia kolejne wyzwania zapisane na tajemniczej kartce. Dopiero na końcu klipu dowiadujemy się dlaczego, ale tego nie będziemy wam zdradzać, żeby nie popsuć zabawy. Sprawdźcie teledysk!

K2 - 1 Moment ft. Buka

Najnowsze