Już więcej nie obejrzymy Familiady? TVP jasno odpowiada

2023-02-17 14:48
Już więcej nie obejrzymy Familiady TVP jasno odpowiada
Autor: Akpa

Familiada jest programem, który od lat gości w ramówce Telewizji Polskiej. Zbiera przed telewizorami wiernych fanów, którzy uwielbiają oglądać ten format. Niepokój o losy show pojawił się u telewidzów, gdy usłyszeli plotkę o problemach finansowych, przez które miałby zniknąć z anteny. TVP jasno odpowiedziało na te pogłoski!

Familiada jest show, które widzowie Telewizji Polskiej uwielbiają oglądać. Ten format gości na antenie od prawie trzydziestu lat! Swoją premierę miał w 1994 roku. Choć wciąż chętnie się go ogląda, a jeszcze więcej o nim mówi, w ostatnim czasie fanów doszły niepokojące pogłoski. Mówiło się, że ze względu na duże kłopoty finansowe raz na zawsze zniknie on z ramówki TVP. Ryszard Krajewski, producent programu, odpowiedział na te plotki. Wyznał, jak w rzeczywistości wygląda sytuacja oraz jak długo będzie można oglądać cieszące się popularnością show. Będziecie zaskoczeni, co miał do powiedzenia na ten temat!

Wpadka w Milionerach jakiej nie było! Internauci wychwycili poważny błąd

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Familiada - problemy finansowe

Portal Wirtualne Media zdradził, że firma Astro ma ogromne problemy finansowe. To właśnie oni zajmują się produkcją Familiady. Ich sytuacja ostatni raz miała wyglądać w ten sposób w 2011 roku. Na te doniesienia postanowił odpowiedzieć sam Ryszard Krajewski - prezes Astro.

Takiej wpadki w Familiadzie jeszcze nie było! Ten błąd ortograficzny rozbawił fanów

Familiada - kiedy koniec programu?

Choć krążyły pogłoski, że koniec Familiady jest bliski, Ryszard Krajewski jest zupełnie innego zdania. W rozmowie z Super Expressem zdradził, że program będzie można oglądać jeszcze przez 30 lat. Jest to drugie tyle, ile działa do tej pory. Fani formatu mogą być usatysfakcjonowani tą odpowiedzią!

To absurd! Nie wiem, czemu mają służyć takie artykuły. "Familiada" będzie obecna jeszcze przez 30 lat. Nie ma żadnego zagrożenia. Wszystkie płatności są na bieżąco regulowane, a osoby pracujące przy programie otrzymują wynagrodzenie w terminie. Losy programu nie są zagrożone, widzowie mogą być spokojni - wyznał w rozmowie z Super Expressem.

Sonda
Ogląsasz Familiadę?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze