Marta Burdynowicz i Justyna Steczkowska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Justyna Steczkowska ostro o piosence Marty Burdynowicz. Wiemy, dlaczego ją skrytykowała

2021-12-07 13:54

Finał The Voice of Poland 12 już za nami, jednak emocje jeszcze nie opadły. Słowa Justyny Steczkowskiej, którymi skomentowała singiel swojej podopiecznej Marty Burdynowicz, bardzo mocno zaskoczyły widzów. Dlaczego trenerka skrytykowała utwór Żaden wstyd? Tylko nam zdradziła, co miała na myśli, publicznie wyrażając swoje niezadowolenie.

Justyna Steczkowska w wielkim stylu powróciła do programu The Voice of Poland. Dzięki głosom widzów to właśnie jej podopieczna Marta Burdynowicz wygrała 12. edycję muzycznego show. Co ciekawe, kiedy wszyscy pozostali trenerzy rozpływali się nad autorskimi singlami reprezentantów swoich drużyn, znana ze swojej szczerości wykonawczyni hitu Dziewczyna szamana przyznała publicznie, że nie należy do grona wielbicieli piosenki Żaden wstyd. Korzystając z okazji, postanowiliśmy zapytać Justynę Steczkowską, dlaczego nie podoba jej się debiutancki singiel jej podopiecznej, za którego tekst odpowiadają między innymi Lanberry oraz Monika Wydrzyńska. Jej słowa mogą zaskoczyć! Okazuje się, że artysta, która sama świętuje w tym roku 25-lecie kariery zawodowej, widzi Martę Burdynowicz w zupełnie innym repertuarze. Jakim? 

Sonda
Podoba Ci się piosenka Marty Burdynowicz - Żaden Wstyd?

Justyna Steczkowska skrytykowała Martę Burdynowicz

Te słowa zaskoczyły wszystkich oglądających wielki finał The Voice of Poland! Za kulisami wydarzenia zapytaliśmy Justynę Steczkowską o to, dlaczego autorski singiel zwyciężczyni programu nie przypadł jej do gustu. Wokalistka po raz kolejny zdecydowała się na szczere wyznanie. Nie oznacza to oczywiście, że gwiazda nie będzie wspierać podopiecznej. Wręcz przeciwnie! Już niebawem artystki staną na jednej scenie.

Justyna Steczkowska szczerze o zwycięstwie Marty Burdynowicz