Justyna Kokoszka - kim jest? [Wiek, wzrost, Miss, chłopak, Instagram]

2021-10-26 15:56
Justyna Kokoszka
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Kim jest Justyna Kokoszka? To dziewczyna, która powala wszystkich swoją urodą! Pochodzi z małopolski, dokładnie z Suchej Beskidzkiej. Oprócz brania udziału w konkursach Miss, jest również członkinią Miejskiej Orkiestry Dętej, gdzie gra na flecie poprzecznym. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Justyna Kokoszka - kim jest? Wiek, wzrost, Miss, chłopak, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Justyna Kokoszka to dziewczyna, którą widzowie mogli poznać podczas konkursu Miss Polski 2021. Podczas finału, który miał miejsce 20 sierpnia, Justyna została nagrodzona tytułem Miss Polski Widzów Polsatu 2021. Oprócz tego pasjonuje się muzyką - gra w Miejskiej Orkiestrze Dętej na flecie poprzecznym, uczy się grać na fortepianie, a także pasjonuje się psychologią z czym jak się okazuje wiąże swoją przyszłość. Choć Justyna jest jeszcze bardzo młoda, to okazuje się, że jakiś czas temu wydała swojego e-booka "3 kroki do budowania lepszych relacji damsko-męskich". W swojej twórczości porusza ważne tematy na temat budowania relacji, które opierają się przede wszystkim na szacunku i zrozumieniu. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Pogadane z Dawidem Kwiatkowskim! [ZAPOWIEDŹ]

Justyna Kokoszka - wiek

Ile lat ma Justyna Kokoszka? Nie znamy dokładnej daty urodzenia, jednak wiemy że dziewczyna ma 18 lat.

Justyna Kokoszka - wzrost

Ile wzrostu ma Justyna Kokoszka? Okazuje się, że Miss jest wysoka i mierzy 171 cm wzrostu.

Justyna Kokoszka - Miss

Justyna Kokoszka często bierze udział w konkursach piękności. Na swoim koncie ma już takie tytuły jak: I wice Miss Beskidów 2021, Miss Publiczności Beskidów 2021, Miss Top Model 2021 oraz Miss Polski Widzów Polsatu 2021. Co ciekawe, Justyna wzięła również udział w konkursie Miss Globem gdzie będzie reprezentować Polskę już 5 listopada 2021 roku w Albanii.

Justyna Kokoszka - chłopak

Czy Justyna Kokoszka ma chłopaka? To z pewnością zastanawia niejednego pana, który wzdycha do pięknej Miss. Niestety nie wiemy czy jej serce jest zajęte, jednak jesteśmy pewni, że obok niej gromadzi się wielu adoratorów :)

Justyna Kokoszka - Instagram

Justyna Kokoszka jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko lub nick @justynakokoszka_.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze