Justyna Jędrusik - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

2020-05-31 13:03 EK
Justyna Jędrusik - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?
Autor: screen z YouTube/Justyna Jedrusik Justyna Jędrusik - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

Szansa na Sukces to program, który otwiera bramy do kariery muzycznej wielu osobom. Jedną z uczestniczek finałowego odcinka wiosennej edycji Opole 2020 jest Justyna Jędrusik. Kim jest finalistka? Więcej szczegółów na jej temat poznacie na ESKA.pl.

W najbliższą niedzielę 31 maja poznamy zwycięzcę wiosennej edycji Szansy na Sukces. Opole 2020. Na scenie o miano najlepszego głosu, powalczy aż 10 osób! Wśród nich jest utalentowana 29-letnia Justyna Jędrusik, która pochodzi z Nowego Sącza. Muzykę, a także pasję do śpiewania zaszczepił w niej jej tata, który również jest uzdolniony muzycznie. Grał na gitarze, a także pisał swoje autorskie piosenki. Uczestniczka Szansy na Sukces również komponuje, pisze, a w dodatku spełnia się w produkcji muzycznej. Inspiracje czerpie od utalentowanych uczniów. Na fanpage programu czytamy, że Justyna ma ośmioro rodzeństwa, lubi chodzić na jam session, podróżować, poznawać nowych ludzi i pomagać uczniom w pisaniu własnych piosenek.

Dlaczego Justyna Jędrusik powinna wygrać finałowy odcinek Szansy na Sukces? Jak sama mówi: nad każdą piosenką pracuję indywidualnie i staram się z niej wyciągnąć coś niezwykłego. Chciałabym żeby moje piosenki inspirowały do tego, żeby żyć pełniej, radośniej i swobodniej.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justyna Jędrusik - Szansa na Sukces

Justyna Jędrusik wygrała odcinek poświęcony Halinie Frąckowiak. Zaśpiewała wtedy piosenkę pt. Anna już nie mieszka tu.

Justyna Jędrusik - Instagram

Uczestniczkę Szansy na Sukces. Opole 2020 można znaleźć na Instagramie pod nazwą @justyna_jedrusik.

Najnowsze