Justin Timberlake zaskoczył fanów na planie reklamy The 20/20 Experience! Zobacz ich reakcję na Eska.pl [VIDEO]

2013-03-18 16:48

Justin Timberlake zrobił niespodziankę swoim fanom. Gwiazda zaskoczyła ich na planie reklamy płyty The 20/20 Experience, gdzie śpiewali kawałek Mirrors. Jak się potem okazało, wokalista był tuż za nimi. Ich miny są bezcenne. Zobacz, jak na widok Justina Timberlake'a zareagowali jego najwięksi fani!

Justin Timberlake w ramach promocji nowej płyty The 20/20 Experience postanowił zaprosić na plan zdjęciowy jednej z reklam krążka swoich największych fanów. Żaden z nich nie wiedział, że piosenkarz również pojawi się w spocie. Ich zadaniem było zanucić kawałek Mirrors. Podczas gdy niczego nieświadomi wielbiciele Justina śpiewali jego nowy hit, ten pojawił się tuż za nimi.

Yeah, to brzmi dobrze! - krzyknął w pewnym momencie wokalista. Reakcja jego fanów, którą możemy oglądać teraz w nagraniu promującym The 20/20 Expierience, była bezcenna. Zaskoczeni szczęśliwcy zaśpiewali potem razem ze swoim idolem.

>>> Justin Timberlake porównuje się do grupy Queen. Dlaczego? Czy ma rację? Sprawdź na Eska.pl! [AUDIO]

Album The 20/20 Experience to trzeci solowy krążek Justina Timberlake'a, którym powrócił na rynek muzyczny na początku 2013 roku.


Zobacz na Eska.pl Justin Timebrlake z fanami w reklamie The 20/20 Experience!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze