Justin Timberlake w Polsce po raz drugi! Wcześniej supportował Just 5! [VIDEO]

2014-01-17 19:22

Justin Timberlake w Polsce po raz drugi! Wcześniej występował supportując polski boysband Just 5. Nie, to nie jest żart na prima aprilis. Dowiedz się więcej o wcześniejszych koncertach Justina w Polsce - na ESKA.pl!

Justin Timberlake w Polsce po raz drugi! Jeżeli koncert Justina Timberlake'a w Gdańsku dojdzie do skutku, będzie to kolejna wizyta wokalisty w Polsce. Wcześniej występował... supportując polski boysband Just 5! Brzmi jak primaaprilisowy żart, jednak jest to fakt: w 1997 roku Justin Timberlake jako członek boysbandu N'Sync śpiewał przed autorami hitu Kolorowe Sny podczas koncertu w warszawskim Colloseum.

>>> Orange Warsaw Festival 2014. Jaki lineup? Gdzie kupić bilety? 


Zarówno polskie Just 5 jak i amerykańskie N'Sync powstały na fali popularności chłopięcych zespołów takich jak New Kids On The Block, Backstreet Boys czy Take That. W czasie, gdy grali przed Just 5, N'Sync nie mieli jeszcze na koncie żadnej nagranej płyty - debiutancki krążek wydali w 1998 roku, a znalazły się na nim takie przeboje jak Tearin' Up My Heart czy I Want You Back. Justin Timberlake jest - obok Robbiego Williamsa - jednym z nielicznych byłych członków boysbandów, którym udało się zrobić ogromną międzynarodową karierę także solo.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO!

Zobacz jeden z najpopularniejszych klipów N'Sync do Bye Bye Bye - na ESKA.pl!Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze