Justin Timberlake w Polsce: fani wspominają dzień koncertu w filmiku [VIDEO]

2014-09-01 16:43

Polscy fani Justina Timberlake'a przygotowali filmik upamiętniający koncert wokalisty w Gdańsku. Znalazła się tam masa zdjęć wielbicieli Justina z Polski. Zobacz filmik We Love You Justin! na ESKA.pl

Justin Timberlake w Polsce: fani wokalisty przygotowali specjalny filmik, w którym wspominają koncert w Gdańsku. W kilkuminutowym wideo znalazło się mnóstwo zdjęć z polskimi fanami JT. Zobacz klip We Love You Justin! na ESKA.pl.

Koncert Justina Timberlake'a w Gdańsku był jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń w 2014 roku w Polsce. Występ amerykańskiego wokalisty zgromadził na gdańskiej PGE Arenie 42 tysiące osób, co jest frekwencyjnym rekordem na tym obiekcie. Justin i jego zespół nie zawiedli prezentując niesamowite show na najwyższym poziomie. Nic dziwnego, że polscy fani JT do tej pory przeżywają 19 sierpnia 2014 roku.

Jak się bawili i jakie emocje przeżywali wielbiciele Justina Timberlake'a w dniu koncertu wokalisty w Polsce, widać na specjalnym filmiku przygotowanym przez polski fanklub gwiazdora.


Zobacz filmik We Love You Justin! od polskich fanów Justina Timberlake'a:


RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze