Justin Timberlake

i

Autor: Evan Agostini/Invision/East News Justin Timberlake wydał nową płytę.

Premiera

Justin Timberlake powrócił z nową płytą. Oto jego pierwszy album od 6 lat

2024-03-15 11:12

Justin Timberlake opublikował swój album pod tytułem "Everything I Thought It Was". To jego pierwsza płyta od 2018 roku, a więc fani musieli na nią czekać 6 lat. Krążek promować będzie trasa koncertowa, w ramach której "książę popu" przyjedzie między innymi do Polski. Jakie piosenki znajdziemy na jego nowym wydawnictwie?

Justin Timberlake to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci w świecie muzyki pop. Każdy zna takie hity jak "Cry Me a River", "Can't Stop The Feeling", "Mirrors", "SexyBack" czy "Rock Your Body". Przez długi czas był nieobecny na scenie. Ostatnią płytę wydał w 2018 roku. Był to album "Man Of The Woods". Fani długo musieli czekać na powrót idola, ale wreszcie się doczekali. 2024 rok to czas wielkiego powrotu Justina Timberlake'a. 15 marca ukazał się jego szósty album studyjny zatytułowany "Everything I Thought It Was". Krążek promowały dwa single - "Selfish" oraz "Drown". Teraz można już posłuchać wszystkich piosenek z tracklisty, która łącznie składa się na nią 18 kompozycji. Nie zabrakło na niej gości. Usłyszeć możemy piosenki z takimi artystami jak Fireboy DML, Tobe Nwigwe i zespół *NSYNC.

Pracował z Timberlakiem i Jonas Brothers. Teraz zrobi występ Luny na Eurowizję 2024!

ROXIE WĘGIEL W BIELIŹNIE! (POLICJA W DOMU BRITNEY SPEARS, KWIATKOWSKI I BEDOES)| Maks ON AIR odc 2

"Everything I Thought It Was" - lista piosenek

 1. "Memphis"
 2. "Fuckin' Up the Disco"
 3. "No Angels"
 4. "Play"
 5. "Technicolor"
 6. "Drown"
 7. "Liar" (featuring Fireboy DML)
 8. "Infinity Sex"
 9. "Love & War"
 10. "Sanctified" (featuring Tobe Nwigwe)
 11. "My Favorite Drug"
 12. "Flame"
 13. "Imagination"
 14. "What Lovers Do"
 15. "Selfish"
 16. "Alone"
 17. "Paradise" (featuring *NSYNC)
 18. "Conditions"

Justin Timberlake w Polsce 2024

Justin Timberlake zagra dwa koncerty w Polsce jeszcze w 2024 roku! Artysta ogłosił, że wystąpi w naszym kraju już 26 i 27 lipca 2024. Koncerty odbędą się w Tauron Arenie Kraków. Widowisko będzie nosiło nazwę The Forget Tomorrow World Tour.