Hailey i Justin Bieber

i

Autor: YouTube/Dan And Shay

Justin Bieber zostanie ojcem? TEN wpis zszokował fanów

2021-07-20 11:22

Justin Bieber regularnie dzieli się w mediach społecznościowych chwilami ze swojego życia prywatnego. Za pośrednictwem Instagrama wokalista opublikował zdjęcie ze swoją żoną Hailey, które opatrzył opisem 'Mama i tata'. Fani hollywoodzkiej pary zinterpretowali je jako ogłoszenie ciąży. Czy Justin Bieber rzeczywiście zostanie wkrótce ojcem?

Justin Bieber zostanie ojcem? Kanadyjski piosenkarz po raz kolejny przekonał się o tym, że musi bardzo uważać z zamieszczanymi w internecie wpisami. Aktywny w mediach społecznościowych wokalista chętnie dzieli się z obserwującymi zdjęciami z życia prywatnego. Na zdecydowanej większości z nich towarzyszy mu jego żona Hailey. Ostatnia fotografia, jaką Justin Bieber zamieścił na swoim Instagramie sprawiła, że Beliebers na całym świecie wstrzymali na moment oddech. Wszystko przez to, że artysta podpisał zdjęcie z Hailey słowami 'Mama i tata', co wielbiciele od razu zrozumieli jako przekazanie radosnej nowiny. Tym bardziej, że w ostatnich latach ogłaszanie ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych stało się globalnym trendem. W taki sposób o byciu w stanie błogosławionym poinformowały między innymi Beyonce, Cardi B czy Halsey.

Pod postem posypały się zarówno gratulacje, jak i pytania, które miałyby pomóc rozwiać wątpliwości. Rewelację swojego męża w żartobliwy sposób postanowiła skomentować rzekomo będąca w ciąży Hailey. 

Co wiesz o Hailey Bieber?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Hailey?

Hailey Bieber w ciąży?!

Żona popularnego piosenkarza szybko zdementowała krążące w sieci plotki, których źródłem stał się wprowadzający w błąd opis zamieszczony przez Justina. Modelka napisała w komentarzu, że Biebs powinien edytować opis na "Psia mama i psi tata", co w momencie rozwiało wszelkie wątpliwości. Hailey i Justin nie spodziewają się póki co dziecka. Na ten moment wystarczą im ich ukochane zwierzaki.

Justin Bieber kiedyś i dziś