Justin Bieber znów nagrał z nim piosenkę. Od niego wszystko się zaczęło

2021-06-08 12:36
Justin Bieber
Autor: materiały prasowe

Justin Bieber przedstawia nową wersję Peaches, w której gościnnie pojawiają się znane i lubiane nazwiska – Snoop Dogg, Usher oraz Ludacris. To właśnie Usherowi Kanadyjczyk zawdzięcza zrobienie międzynarodowej kariery.

Justin Bieber udostępnił remiks Peaches tuż po występie na ceremonii 2021 Juno Awards. Artysta otrzymał tam statuetkę w kategorii Popowy album roku za Changes (2020). Chwilę wcześniej Bieber, Snoop i Usher zapowiedzieli gwiazdorski remiks w krótkiej wymianie wpisów na Twitterze. Snoop zagadał, podobnie jak w tekście piosenki, Where u been, a Justin odniósł się do pytania kolejnym pytaniem, czy jego współpracownicy są dziś w pobliżu.

Peaches, singiel promujący najnowszy album Biebera zatytułowany Justice, zadebiutował na szczycie Hot 100 w marcu i zapewnił pierwsze numery jeden w karierze Daniela Caesara i Giveona. Justice rozpoczęło swoją obecność na listach sprzedaży od pierwszego miejsca Billboard 200, a w premierowym tygodniu w samych Stanach sprzedano 154 tys. egzemplarzy albumu.

Czy wiesz wszystko o Justinie Bieberze?

Pytanie 1 z 9
Gdyby Justin Bieber nie został muzykiem, chciałby być:

Justin Bieber znowu z Usherem

Dziś Justin Bieber jest znacznie popularniejszy od Ushera. Z pewnością nie wszyscy wiedzą o tym, że wokalista R&B opiekował się Justinem na samym początku jego kariery. Usher pomógł początkującemu artyście znaleźć odpowiednią wytwórnią muzyczną, a nawet wystąpił w klipie do jego debiutanckiego singla One Time.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze