Justin Bieber zmienia plany na trasie koncertowej! Zaskoczył decyzją swoich fanów!

2020-03-10 22:48
Justin Bieber
Autor: AA/ABACA/EAST NEWS

Fani Justina Biebera byli zachwyceni, kiedy w końcu doczekali się muzycznych nowości ze strony artysty. Dodatkowych emocji dostarczyła im informacja, że wokalista ogłosił trasę koncertową na 2020 rok. Niestety z powodu panującej epidemii koronawirusa, Justin Bieber musiał wprowadzić zmiany! Dowiedź się na ESKA.pl czy wokalista odwołał swoje muzyczne imprezy

Justin Bieber jest artystą, który bez wątpienia może pochwalić się sporą ilością hitów. Kanadyjski wokalista nie tylko cieszy się ogromną popularnością na świecie, ale jest także bardzo uwielbiany przez swoich niezawodnych fanów, którzy zawsze czekają z niecierpliwością na jego muzyczne nowości. W lutym 2020 roku, a dokładnie w walentynki, ukazał się długo wyczekiwany 5. album studyjny Biebera pt. Changes. Krążek wypełniony jest ekstranowoczesnymi brzmieniami pop, r&b, trap i soul. Artysta z okazji wydania nowej płyty, zaplanował niezwykłą trasę koncertową, na której miał promować swoją najnowszą twórczość. Jedną z nich jest piosenka Yummy, która w serwisie YouTube ma ponad 253 mln wyświetleń!

Niestety, krążąca na świecie epidemia koronawirusa nieco pokrzyżowała plany JB.

2xGorąca20 radia Eska (09.03.2020)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justin Bieber - zmiana trasy koncertowej

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa na świecie, także Justin Bieber postanowił zmienić plany swojej nadchodzącej trasy koncertowej. Muzyczne wydarzenia gwiazdy, miały odbyć się na największych stadionach w Ameryce Północnej. Z powodu epidemii, która wybuchła, organizatorzy trasy koncertowej postanowili przenieść niektóre koncerty ze stadionów, na mniejsze areny. Obawa zakażeniem popularnym w ostatnim czasie wirusem, jest na tyle ogromna, że bilety nie osiągnęły zamierzonej sprzedaży. Fani Biebera będą musieli bawić się przed sceną w nieco kameralniej odsłonie.

Najnowsze