Justin Bieber za kulisami Believe Tour: zobacz, jak Justin przygotowuje się do występu! [VIDEO]

2013-04-10 19:14

Justin Bieber będąc w trasie Believe Tour musi dbać o swoją formę. Jak wygląda rozgrzewka wokalisty przed każdym z koncertów? Eska.pl prezentuje kulisy tournée Justina Biebera. Już teraz możesz zobaczyć, co Justin robi przed wyjściem na scenę!

Koncerty Justina Biebera z Believe Tour kosztują kanadyjskiego wokalistę wiele wysiłku. Pop gwiazda nie tylko śpiewa swoje hity, ale także zmienia outfity i tańczy skomplikowane choreografie. Beliebersi są pod wrażeniem show swojego idola i wciąż zastanawiają się, skąd ex Seleny Gomez bierze na wszystko tyle energii. Eska.pl ma dla Was wideo zza kulis tournée Justina.

Okazuje się, że piosenkarz przed każdym swoim występem rozgrzewa się robiąc pompki. W ten sposób gwiazda nie tylko nie łapie zadyszki wykonując swoje przeboje na żywo, ale także czuje się pewnie bez koszulki przed wielotysięczną publicznością.

>>> Justin Bieber będzie miał konkurenta? Usher szuka jego następcy! Chcecie nowego Justina? [VIDEO]

Justin oficjalnie dołączył więc do grona gwiazd, które dbając o formę dbają jednocześnie o jakość swoich występów. Wśród nich króluje Beyonce, która potrafi prześpiewać cały koncerty na żywo nie przestając tańczyć.


Zobacz rozgrzewkę Justina Biebera na trasie Believe Tour!
Zobacz Beauty And A Beat - Justin Bieber na Believe Tour!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze