Justin Bieber Where Are You Now - nowa wersja piosenki w wykonaniu Pentatonix

2015-09-29 15:55

Justin Bieber stworzył jeden z przebojów wakacji 2015 - kawałek Where Are You Now. Nową wersję piosenki zaprezentował zespół Pentatonix. Jak wypadł cover Where Are You Now  w wykonaniu grupy wokalistów? Sprawdź na ESKA.pl 

Where Are You Now Justina Biebera w nowej wersji. Niesamowity cover jednego z ostatnich hitów idola nastolatek wykonany przez grupę wokalistów z zespołu Pentatonix. Jeżeli osłuchała się wam oryginalna wersja tej piosenki to koniecznie musicie posłuchać tej interpretacji, którą w kilka dni po premierze polubiło już ponad dwa miliony Internautów. Cover Where Are You Now w wykonaniu Pentatonix to o wiele bardziej nastrojowa i spokojniejsza wersja tego przeboju. 

Kim jest Pentatonix - zespół, który stworzył alternatywną wersję Where Are You Now?

Zespół Pentatonix tworzy grupa wokalistów, w której skład wchodzą: Scott Hoying, Kristie Maldonado, Mitcha Grassi, Avi Kaplan oraz Kevin Olusola. Ich gatunek muzyczny, w którym się realizują to przede wszystkim pop, ale znajdą się w nim elementy dubstep, electro, reggae, hip-hop a nawet muzyki klasycznej. Zespół tworzy przede wszystkim covery znanych piosenek m.in.: Somebody That I Used To Know, Gangnam Style czy We Are Young. Pentatonix zajęli pierwsze miejsce w 3. edycji talent show Sing-Off. Od tego czasu ich kariera zaczęła nabierać tempa. Premiera ich najnowszej płyty została zaplanowana na 16 października 2015 roku. 

Cover piosenki Where Are You Now naprawdę wpada w ucho - czy będziecie w stanie się od niego uwolnić?

 

Jak Justin Bieber reaguje na covery swoich utworów? Jak wyglądały początki jego kariery? Czekając na nową płytę Justina, odpalajcie darmowy film Justin Bieber: Always Believing. To świetna, nieautoryzowana biografia piosenkarza: 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze