Justin Bieber w wersji klubowej. Posłuchaj remiksu piosenki What Do You Mean

2015-12-18 18:17
Justin Bieber w wersji klubowej. Posłuchaj remiksu piosenki What Do You Mean
Autor: Fot. okładka płyty Nowa przeróbka utworu Justina Biebera

Justin Bieber w wersji klubowej to zasługa Alison Wonderland. To właśnie ona przerobiła hit kanadyjskiego wokalisty. Na ESKA.pl możecie posłuchać remiksu piosenki What Do You Mean.

Justin Bieber w wersji klubowej, a dokładniej nowa wersja What Do You Mean dostęna w sieci. Utwór z najnowszego krążka artysty doczekał się tanecznej przeróbki. Kanadyjski wokalista 13 listopada 2015 roku wydał swój najnowszy, czwarty album zatytułowany Purpose. W listopadzie 2016 roku Justin Bieber wystąpi w Polsce. Na koncercie w Krakowie artysta zaprezentuje kawałki z najnowszej płyty.

Justin Bieber w wersji klubowej

Justin Bieber w wersji klubowej to zasługa pochodzącej z Australii Alison Wonderland. To właśnie ona przerobiła piosenkę What Do You Mean. Jej wersja jest bardziej taneczna niż oryginał, więc idealnie sprawdzi się na imprezę sylwestrową, która coraz bliżej.

Co sądzicie o remiksie piosenki What Do You Mean?

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze