Justin Bieber w Polsce! Kto powinien wystąpić jako support Justina Biebera?

2016-03-13 11:54
Zdjęcia i nagrania z koncertu Justina Biebera
Autor: Instagram Zdjęcia i nagrania z koncertu Justina Biebera

Justin Bieber ruszył w trasę Purpose World Tour 2016. Show 22-latka zrobione z wielkim rozmachem dotrze wkrótce do Krakowa. Kto będzie supportował koncert Justina Biebera w Polsce?

Justin Bieber w Polsce 2016 wystąpi w ramach Purpose World Tour, która ruszyła 9 marca. Trasę rozpoczął koncert w Seattle, dzięki któremu znamy coraz więcej szczegółów dotyczących oprawy występów ze światowej trasy koncertowej kanadyjskiego wokalisty. Justin Bieber w Tauron Arenie Kraków wystąpi 11 listopada 2016 roku. Będzie to drugi występ idola Bieliebers w naszym kraju. Tym razem wokalista będzie promował swój czwarty studyjny album, z którego pochodzą m.in. przebojowe single What Do You Mean i Sorry. Koncert Justina Biebera w Krakowie z pewnością będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń w przyszłym roku w Polsce. W ramach europejskiej części swojej trasy Purpose World Tour 2016, która startuje we wrześniu, Justin Bieber zagra ponad 30 koncertów m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii. Organizatorem koncertu Biebera w Krakowie jest agencja Prestige MJM.

>> Michał Szpak: nie jadę na żadną Eurowizję! Fani Margaret dopięli swego?

Justin Bieber w Polsce 2016 - support

Jak zapowiada organizator, listopadowe show w Krakowie będzie produkcją na jeszcze większą skalę, niż poprzedni koncert Justina Biebera w Łodzi. - Przy okazji pierwszego koncertu Justina Biebera w Polsce skalę emocji, jakie towarzyszyły występowi Kanadyjczyka, naprawdę trudno opisać słowami. To było istne szaleństwo, a zarazem muzyczna produkcja na najwyższym światowym poziomie. Nadchodzący koncert w Krakowie z pewnością zrobi na uczestnikach jeszcze większe wrażenie - zauważa Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Tak wyglądał koncert Justina Biebera w Łodzi w 2013 r:

Chociaż poznaliśmy wiele szczegółów dotyczących koncertu, wciąż niewiele wiadomo na temat tego, kto zagra jako support Justina Biebera. Pierwszy koncert w Polsce supportowała Honorata Skarbek.

Honorata Honey Skarbek - support:

Czy Skarbek powinna ponownie wystąpić na scenie z Justinem Bieberem? Może w tej roli lepiej sprawdzi się Dawid Kwiatkowski albo inne gwiazdy My Music i Young Stars Festival? Inna opcja to bardziej doświadczeni wokaliści, jak Michał Szpak czy Ewelina Lisowska  jako support dla 22-letniego Justina Biebera. Dajcie znać, kogo chcielibyście zobaczyć na tym koncercie!

Z zapowiedzi organizatorów wynika także, że podczas koncertów w ramach Purpose World Tour 2016 pojawi się GOŚĆ SPECJALNY - SONDA!

Kto Waszym zdaniem powinien wystąpić jako support Justina Biebera w Krakowie? Zagłosujcie w naszej ankiecie!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

#justinbieber wystąpi w Polsce! #prestigemjm Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @prestigemjm

Koncerty 2016 w Polsce: Justin Bieber, Rihanna, Ellie Goulding, Macklemore. Pełna lista gwiazd na ESKA.pl

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze