Justin Bieber w Polsce! Akcja fanowska przygotowana specjalnie na koncert w Krakowie. Sprawdź szczegóły!

2016-03-15 12:59

Justin Bieber w Polsce zagra już 11 listopada! Fani Kanadyjczyka mają pomysł na fenomenalną akcję fanowską. Niespodzianka przygotowana specjalnie na koncert w Krakowie ma szansę bardzo miło zaskoczyć Justina Biebera. Sprawdź szczegóły i pomóż fanklubowi w organizacji akcji!

Justin Bieber w Polsce zagra 11 listopada 2016 roku. Koncert Kanadyjczyka w Krakowie w ramach Purpose World Tour 2016 będzie drugim występem w Polsce. W trakcie trwającej od 9 marca światowej trasie koncertowej Justin Bieber promuje swój czwarty studyjny album zatytułowany Purpose. Każdy koncerty wokalisty jest ogromnym przedsięwzięciem i niezwykłym przeżyciem dla fanów.

>> Czy dzieci z Polski wystąpią z Justinem Bieberem na jednej scenie?

Justin Bieber w Polsce - akcja fanowska

Fani Justina Biebera wspólnie z polskim fanklubem muzyka mają pomysł na niezwykłą akcję, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci Kanadyjczyka. Akcja fanowska miałaby odbyć się w trakcie piosenki Home To Mama. Pomysł jest taki, aby podczas tego właśnie utworu ułożyć na trybunach bocznych dwie flagi z kartek. Po jednej stronie miałaby być to flaga Polski, a po drugiej Kanady. Dlaczego tak? - Piosenka opowiada o DOMU. Dla nas domem jest Polska, a dla Justina to Kanada, także to by ze sobą pasowało - tłumaczą organizatorzy akcji. - Pośrodku (trybuny środkowe) byłyby fioletowe serduszka z kartek, nawiązanie do trasy My World - dodają. Akcja miałaby być wzorowana na tej, którą przygotowali fani z Włoch dla chłopaków z One Direction. - Cały świat dotąd się nią zachwyca, a chłopcy byli pod wrażeniem. NASZ CEL JEST TAKI SAM! - zapewniają pomysłodawcy niespodzianki dla Justina Biebera.

Sprawdź, jak pomóc w organizacji akcji fanowskiej. Szczegóły w linku.

>> Justin Bieber w Polsce! Kto powinien wystąpić jako support Justina Biebera?

Jeżeli interesuje Was wszystko, co związane z Justinem Bieberem i czekacie na jego koncert w Polsce, obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się, jak zaczął swoją karierę:

Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze