Justin Bieber w Polsce! Akcja fanowska przygotowana specjalnie na koncert w Krakowie. Sprawdź szczegóły!

2016-03-15 12:59

Justin Bieber w Polsce zagra już 11 listopada! Fani Kanadyjczyka mają pomysł na fenomenalną akcję fanowską. Niespodzianka przygotowana specjalnie na koncert w Krakowie ma szansę bardzo miło zaskoczyć Justina Biebera. Sprawdź szczegóły i pomóż fanklubowi w organizacji akcji!

Justin Bieber w Polsce zagra 11 listopada 2016 roku. Koncert Kanadyjczyka w Krakowie w ramach Purpose World Tour 2016 będzie drugim występem w Polsce. W trakcie trwającej od 9 marca światowej trasie koncertowej Justin Bieber promuje swój czwarty studyjny album zatytułowany Purpose. Każdy koncerty wokalisty jest ogromnym przedsięwzięciem i niezwykłym przeżyciem dla fanów.

>> Czy dzieci z Polski wystąpią z Justinem Bieberem na jednej scenie?

Justin Bieber w Polsce - akcja fanowska

Fani Justina Biebera wspólnie z polskim fanklubem muzyka mają pomysł na niezwykłą akcję, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci Kanadyjczyka. Akcja fanowska miałaby odbyć się w trakcie piosenki Home To Mama. Pomysł jest taki, aby podczas tego właśnie utworu ułożyć na trybunach bocznych dwie flagi z kartek. Po jednej stronie miałaby być to flaga Polski, a po drugiej Kanady. Dlaczego tak? - Piosenka opowiada o DOMU. Dla nas domem jest Polska, a dla Justina to Kanada, także to by ze sobą pasowało - tłumaczą organizatorzy akcji. - Pośrodku (trybuny środkowe) byłyby fioletowe serduszka z kartek, nawiązanie do trasy My World - dodają. Akcja miałaby być wzorowana na tej, którą przygotowali fani z Włoch dla chłopaków z One Direction. - Cały świat dotąd się nią zachwyca, a chłopcy byli pod wrażeniem. NASZ CEL JEST TAKI SAM! - zapewniają pomysłodawcy niespodzianki dla Justina Biebera.

Sprawdź, jak pomóc w organizacji akcji fanowskiej. Szczegóły w linku.

>> Justin Bieber w Polsce! Kto powinien wystąpić jako support Justina Biebera?

Jeżeli interesuje Was wszystko, co związane z Justinem Bieberem i czekacie na jego koncert w Polsce, obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się, jak zaczął swoją karierę:

Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze