Justin Bieber w Krakowie przerwie koncert jeżeli złamiecie te zasady!

2016-11-11 17:48

Justin Bieber w Krakowie wystąpi już 11 listopada. Na ten koncert czekają tysiące Belieber. Jednak żeby wszystko poszło zgodnie z planem fani powinni wiedzieć jak się zachowywać, żeby nie urazić swojego idola.

Justin Bieber w Polsce - ten koncert jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2016 roku w naszym kraju. Widowisko jakie zobaczymy 11 listopada w Tauron Arenie to show na najwyższym poziomie. Całej trasie Purpose World Tour towarzyszą bowiem genialni tancerze, światła, niesamowita 3-kondygnacyjna scena no i co najważniejsze genialna muzyka Justin Biebera.

>> Justin Bieber w Krakowie - NA ŻYWO [FOTO, VIDEO]

Justin Bieber w Polsce

Jednak, żeby wszystko się udało, a Justin Bieber nie przerwał koncertu fani muszą spełnić kilka warunków. Jakich? O najważniejszych zasadach piszemy poniżej:

  • Pamiętajcie, żeby próbować powstrzymać emocje, krzyki i piski, kiedy wasz idol chce coś powiedzieć ze sceny. Przypominamy, ze Justin Bieber wkurzył się na fanów. Wszystko skomentował zdaniem: 'Te wrzaski są nieznośne'!
  • Ograniczcie się w robieniu zdjęć. Pamiętacie, jak Justin Bieber odwołał meet&greet;? Wszystko dlatego, że osobiste spotkania z fanami i tysiące fotek były dla niego wyczerpujące.

Pamiętajcie, że pod koniec koncertu na Justina Biebera bez koszulki spada ściana wody. Nie można tego przegapić, dlatego warto trzymać się powyższych zasad ;)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze