Justin Bieber w Krakowie: dzieci z Polski wystąpią z Bieberem na jednej scenie?

2016-03-15 17:26
Czy dzieci z Polski wystąpią z Justinem Bieberem na jednej scenie?
Autor: Fot. Screen z YouTube Fani z Justinem na scenie!

Czy dzieci z Polski wystąpią z Justinem Bieberem? Jeżeli wokalista i jego team zorganizują niespodziankę polskim fanom podobną do tej z amerykańskiej części trasy to na scenie z Kanadyjczykiem wystąpią młodzi polscy tancerze. Sprawdźcie o co chodzi!

Justin Bieber 9 marca rozpoczął światową trasę koncertową. Pierwszy koncert idola nastolatek w ramach Purpose World Tour odbył się w Seattle. Podczas tournee wokalista promuje wydaną w listopadzie 2015 roku płytę zatytułowaną Purpose. Kanadyjski gwiazdor słynie z profesjonalizmu i genialnie przygotowanych koncertów. Podczas występów Kanadyjczyka na scenie nie brakuje zapierających dech w piersiach efektów specjalnych, widowiskowych choreografii tanecznych i rewelacyjnych tancerzy.

>> Justin Bieber w Polsce! Kto powinien wystąpić jako support Justina Biebera?

Justin Bieber z młodymi tancerzami na scenie

Justin Bieber z okazji trasy koncertowej przygotował dla najmłodszych fanów coś specjalnego. Wokalista wspólnie ze swoim zespołem zaprosił młodych tancerzy do wspólnego występu podczas koncertu w ich mieście. Aby wziąć udział w castingu należało wysłać swoje zgłoszenie wideo z prezentacją fragmentu choreografii do piosenki Children.

Czy dzieci z Polski wystąpią z Justinem Bieberem?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas koncertu w Krakowie z Justinem Bibeberem wystąpią młodzi tancerze z Polski. Organizatorzy akcji nie określili, czy możliwość wzięcia w niej udziału dotyczy tylko trasy po Stanach Zjednoczonych, czy również po Europie. W sieci pojawiły się zgłoszenia fanów wokalisty z Polski.

 

Wybrani szczęściarze będą mieli możliwość wystąpić na scenie wspólnie z Justinen Bieberem w choreografii do piosenki Children. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądało to podczas koncertu w Seattle. Młodzi tancerze po pierwszej minucie dołączają do zespołu na scenie:

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze