JUSTIN BIEBER w Krakowie 2016: BILETY i cena. Gdzie i kiedy można kupić bilety na koncert Biebera?

2015-12-12 14:37
Justin Bieber w Krakowie
Autor: fot. printscreen Instagram/prestigemjm JUSTIN BIEBER w Krakowie 2016: BILETY i cena. Gdzie i kiedy można kupić bilety na koncert Biebera?

Justin Bieber koncert w Krakowie! Gdzie i kiedy w sprzedaży pojawią się bilety na koncert Justina Biebera w Polsce? Sprawdź ceny biletów na koncert w ramach Purpose World Tour w Krakowie! I koniecznie napiszcie What Do You Mean?

Justin Bieber w Krakowie w 2016 w ramach Purpose World Tour. Kiedy pojawią się bilety na jedyny taki koncert w Polsce, który odbędzie się 11 listopada 2016 roku? Na żywo usłyszymy hity, które pochodzą z czwartego studyjnego albumu pt. Purpose. Na pewno Justin Bieber na koncercie w Polsce zaśpiewa światowy numer 1, hit What Do You Mean. Sprawdzamy, ceny i bilety na koncert Biebera w Polsce w Tauron Arena. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. GŁOSUJ na najpopularniejsze numery Justina, które chcesz usłyszeć: Justin Bieber hity TOP 10

>>Justin Bieber w Polsce 2016! Sprawdź szczegóły drugiego koncertu Justina Biebera w Polsce!

Justin Bieber koncert w Krakowie - Bilety

Bilety na koncert Justina Biebera w Polsce 2016 pojawią się sprzedaży w czwartek, 17 grudnia 2015 roku od godziny 10:00. Wejściówki będzie można kupować poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wcześniej, bo w piątek, 11 grudnia, o godzinie 16:00 rozpoczęła się przedsprzedaż biletów dla członków fan clubu. Przedsprzedaż potrwa do 16 grudnia do godziny 22:00. Z kolei na oficjalnej stronie artysty można odnaleźć informacje o sposobach nabycia specjalnych pakietów zawierających między innymi możliwość spotkania z Justinem Bieberem oraz liczne oficjalne gadżety.

- Publiczny start sprzedaży biletów na koncert Justina Biebera to ogromne wyzwanie dla możliwości naszych serwerów. Warto przypomnieć, że w przypadku poprzedniego show najdroższe bilety sprzedały się w zaledwie 90 sekund! Zainteresowane osoby powinny się więc pośpieszyć, bo w przypadku występów tego artysty, wejściówki znikają dosłownie w oczach - podsumował Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

To już druga wizyta Kanadyjczyka w naszym kraju. Tym razem przyjedzie do Polski, by promować swój czwarty studyjny album. Na pewno usłyszymy hity, które szturmem podbiły listy przebojów na całym świecie. Warto dodać, że Justin Bieber pobił rekord największej liczby utworów (17) w kultowym zestawieniu Billboard Hot 100 Chart, który należał dotąd do Drake'a oraz The Beatles. Wydawnictwo "Purpose" zadebiutowało również na miejscu 1. na liście US Billboard 200, a także zwyciężyło w statystykach serwisu muzycznego Spotify, zdobywając ponad 200 milionów odtworzeń w ciągu pierwszego tygodnia od premiery. Koncert Biebera w Polsce, to jedno z najważniejszych, a zarazem największych muzycznych wydarzeń 2016 roku w Polsce.  

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Justin Bieber koncert w Polsce - ceny

  • Diamond Circle (Pit J, B, D) - 1000 zł
  • Trybuny VIP Prestige - 699 zł
  • Golden Circle EE - 555 zł
  • Trybuny dolne Premium - 395 zł
  • Golden Circle - 385 zł
  • Trybuny boczne - 355 zł
  • Trybuny dolne tył - 335 zł
  • Trybuny górne - 295 zł
  • Płyta A - 285 zł
  • Trybuny boczne z ograniczonym widokiem - 195 zł

2016 - To będzie świetny koncertowy rok w naszym kraju. Lista gwiazd, które przyjadą do Polski jest coraz dłuższa!

Czekacie na koncert Justina Biebera w Polsce? Pdpalajcie darmowy film Justin Bieber: Always Believing. To świetna, nieautoryzowana biografia piosenkarza:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze