Justin Bieber w koszulce Nirvany. W obronie Biebera stanęła Courtney Love

2015-11-25 12:53
Justin Bieber w koszulce Nirvany. W obronie Biebera stanęła Courtney Love
Autor: Fot. Instagram Justin Bieber w koszulce z logo Nirvany

Justin Bieber w koszulce Nirvany pojawi się na gali American Music Awards 2015. Za t-shirt z logo kultowego zespołu na kanadyjskiego wokalistę spłynęła fala krytyki, a fani Kurta Cobaina nie zostawili na Bieberze suchej nitki. W jego obronie stanęła jednak Courtney Love, której stylizacja Justina Biebera najwyraźniej przypadła do gustu.

Justin Bieber ubrany w koszulkę Nirvany był gościem tegorocznej gali rozdania nagród American Music Awards. Na zakończenie AMAs 2015 wykonał trzy piosenki z nowej płyty Purpose. Jednak szczególne wrażenie na publiczności zrobiło show wykonane podczas piosenki "Sorry". Nad sceną rozpętała się burza, a Bieber zatańczył w sztucznie wytworzonym deszczu. Podczas gali Justin Bieber odebrał również statuetkę za współpracę roku ze Skrillexem i Diplo.

>> Dlaczego popowe gwiazdy noszą koszulki rockowych artystów?

Justin Bieber w koszulce Nirvany

Zanim jednak Bieber pojawił się na scenie miał na sobie koszulkę z logo kultowego zespołu Nirvana. Strój młodego gwiazdora muzyki pop zdecydowanie nie przypadł do gustu fanom Nirvany i Kurta Cobaina. Na Kanadyjczyka spłynęła lawina negatywnych komentarzy, w których fani Nirvany podkreślali, że Bieber urodził się zaledwie cztery tygodnie przed śmiercią Cobaina i nie ma prawa nosić koszulki z logo zespołu. "Kurt Cobain przewraca się w grobie" - pisali na Twitterze oburzeni fani Nirvany.

Courtney Love broni Biebera

Jednak w obronie Justina Biebera stanęła wdowa po Kurcie Cobainie, Courtney Love. Wokalistka na swoim Twitterze zamieściła wpis skierowany do Kanadyjczyka, w którym stwierdziła, że Bieber w tej koszulce wygląda cool.

Podczas American Music Awards 2015 Justin Bieber zaśpiewał m.in. piosenkę "Sorry" ze swojej nowej płyty Purpose. 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze