Justin Bieber uderzył fana pięścią w twarz VIDEO

2016-11-23 13:16
Justin Bieber uderzył fana pięścią w twarz
Autor: fot. TMZ.com Justin Bieber uderzył fana pięścią w twarz

Justin Bieber uderzył fana pięścią w twarz! Dlaczego wokalista zareagował w taki agresywny sposób? Sprawdź i zobacz video z całego zajścia już teraz - na Eska.pl.

Justin Bieber uderzył fana pięścią w twarz. Do zdarzenia doszło 22 listopada 2016 w Hiszpanii, gdzie wokalista wybrał się, aby zagrać jedne z ostatnich koncertów w ramach europejskiej części trasy Purpose World Tour. Autor hitu Sorry w ostatnich latach wywoływał wiele kontrowersji, ale jedno nigdy nie ulegało wątpliwości - Justin Bieber kocha swoich fanów. Co więc stało się w Barcelonie, że zareagował w taki sposób? To nie był nieuzasadniony atak ze strony Justina!

>> Justin Bieber w Polsce 2017: będzie trzeci koncert JB?

Justin Bieber uderzył fana w Barcelonie

Do zajścia doszło w momencie, gdy Justin przejeżdżał autem obok grupy fanów. Szyba w aucie po jego stronie była opuszczona, dzięki czemu jeden z hiszpańskich Beliebers wsadził rękę do pojazdu i chwycił Justina za koszulkę i próbował dotknąć jego twarzy. Niespodziewający się kompletnie takiego zachowania Justin poczuł się zagrożony i odepchnął chłopaka uderzając go twarz. Cios był na tyle silny, że z ust fana polała się krew. Całe zajście możecie obejrzeć na poniższym nagraniu.

 

Czy Justin miał prawo zareagować w taki sposób na naruszenie jego nietykalności cielesnej?

Mimo międzynarodowej sławy Justin Bieber jest tak naprawdę normalnym facetem i czasami może mieć dosyć szumu wokół siebie – zwłaszcza, że jego kariera trwa od lat. Historię artysty ukazuje film Justin Bieber: Always Believing do oglądania online na eskaGO!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze