Justin Bieber ucieka przed butelką na scenie! Fani chcą usłyszeć Despacito

2017-06-14 15:23

Justin Bieber naprawdę powinien w końcu nauczyć się tekstu piosenki Despacito. Jeden z niezadowolonych fanów rzucił w niego butelką wody!

Mamy dobrą radę dla Justina Biebera: wokalista powinien jak najszybciej nauczyć się tekstu hiszpańskojęzycznego hitu Despacito. Gwiazdor zaliczył już bowiem drugą z rzędu wpadkę związaną z tym przebojem. Po tym jak ostatnio Justin zastąpił na koncercie słowa piosenki wymownym "bla bla bla", zrezygnował z wykonywania tego przeboju na kolejnych występach. Na jednym z ostatnich koncertów z letniej trasy publika jednak głośno domagała, by gwiazdor zaśpiewał słynne Despacito. Piosenkarz stwierdził, że kawałka nie zaśpiewa, bo... nadal nie pamięta nawet jego tekstu. W odpowiedzi na to wyznanie w stronę Justina z tłumu pod sceną poleciała butelką z wodą, która tylko o włos ominęła głowę artysty.

Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO] – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Język hiszpański nie jest chyba najmocniejszą stroną Justina Biebera. W czasie swojego ostatniego występu w Nowym Jorku na imprezie 1OAK piosenkarz chciał zaprezentować fanom remiks megahitu Despacito, jednak kompletnie zapomniał słów piosenki. Przypomnijmy, że B

Justin Bieber niemal dostał z butelki na scenie

Ciekawe, czy ostatnie zdarzenie sprawi, że Justin Bieber zdecyduje się w końcu nauczyć tekstu piosenki Despacito. Póki co, zobaczcie jak z tego powodu Justin Bieber niemal oberwał butelką na koncercie.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze