Justin Bieber Sorry - w Carpool Karaoke. Posłuchaj hitu z Purpose zaśpiewanego w samochodzie!

2015-11-18 15:58
Justin Bieber w samochodzie
Autor: fot. YouTube/The Late Late Show with James Corden Justin Bieber Sorry - w Carpool Karaoke. Posłuchaj hitu z Purpose zaśpiewanego w samochodzie!

Justin Bieber zaśpiewał Sorry w samochodzie Jamesa Cordena! Piosenka z Purpose podbija listy przebojów na całym świecie, więc jest to doskonała okazja na wykonanie jej w programie Carpool Karaoke. Przynajmniej do takiego wniosku doszedł Bieber! Zobaczcie zabawne wideo na Eska.pl.

Justin Bieber śpiewa Sorry w programie Carpool Karaoke. To już drugi raz, kiedy Justin Bieber pojawia się w towarzystwie Jamesa Cordena i wykonuje swoją piosenkę w  samochodzie. Kawałek Sorry pochodzi z płyty Purpose i słyszał go już chyba każdy. Jednak nikt nie spodziewał się takiej wersji, jaka pojawiła się w show prowadzonym przez prezentera The Late Late Show. Wideo z Sorry w samochodzie zobaczycie poniżej! 

Justin Bieber Sorry - w Carpool Karaoke

Do programu "The Late Late Show", James Corden zaprasza największe gwiazdy przemysłu muzycznego. Do tej pory pojawili się tacy artyści jak: Mariah Carey, Jennifer Hudson, Jason Derulo, Stevie Wonder czy Iggy Azalea! Każdy z nich opowiada na dość osobiste pytania. Drugi raz w jego oryginalnym, bo prowadzonym w samochodzie show, na fotelu pasażera pojawił się Justin Bieber! W najnowszym odcinku Carpool Karaoke, prezenter będzie próbował upodobnić się do idola nastolatek. W tym celu... pójdzie na zakupy!

James Corden
Autor: fot. YouTube/The Late Late Show with James Corden Justin Bieber Sorry - w Carpool Karaoke. Posłuchaj hitu z Purpose zaśpiewanego w samochodzie!

Oprócz tego prowadzący program w samochodzie, nauczył Justina nowej wersji hitu "Sorry". Po obejrzeniu poniższego wideo każdy będzie śpiewać: "Big box, little box, carpool box, big box, little box, carpool box":

 

Sprawdzajcie Eska.pl., bo tu już niebawem cały wywiad z Justinem Bieberem w samochodzie. A na razie prezentujemy również wersje zaśpiewaną 17 listopada w programie Jimmy'ego Fallona:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze