Justin Bieber rozwala imprezy! Zobacz jego 5 niezapowiedzianych występów

2015-09-11 19:14
Justin Bieber
Autor: fot. Bulls Justin Bieber

Justin Bieber rozwala imprezy! Wykonawca hitu What Do You Mean zagrał ostatnio na perkusji w barze. Artysta nie pierwszy raz zaskoczył przypadkowych imprezowiczów. Zobacz 5 niezpowiedzianych wizyt i występów Justina Biebera - na ESKA.pl

Justin Bieber rozwala imprezy! Wykonawca hitu What Do You Mean? zagrał ostatnio bez zapowiedzi na perkusji w małym barze w USA. To nie była jednak pierwszy tego typu wypad gwiazdy. Justin Bieber lubi pojawiać się niespodziewanie w często przypadkowych miejscach. Zobacz 5 najlepszych momentów Justina Biebera w roli gościa-niespodzianki na ESKA.pl. 

1. Justin Bieber gra na perkusji w barze

W zeszły weekend artysta przyszedł incognito do zwykłego lokalu w stanie Indiana w USA. Biebs dołączył do lokalnego zespołu i popisał się swoimi umiejętnościami w grze na perkusji. Gdy tylko ktoś z gości rozpoznał gwiazdora, w lokalu wybuchł chaos i potrzebna była pomoc dodatkowych ochroniarzy. 

2. Justin Bieber i Cody Simpson śpiewają w restauracji

Wokalista postanowił razem ze swoim znanym znajomym zagrać duet dla ludzi jedzących kolację w jednej z włoskich knajpek w Hollywood. Chcielibyście, żeby Justin zaśpiewał Wam do kotleta?

 

3. Justin Bieber śpiewa na imprezie w stylu Otwarty Mikrofon

Nie ma to jak posłuchać gwiazdy światowego formatu na kameralnej imprezie dla amatorów śpiewania, prawda? Justin wkroczył na scenę w hotelu w Hollywood i wywołał niesamowitą sensację śpiewając kawałek I'll Make Love To You. 

 

4. Justin Bieber na balu maturalnym 

Piosenkarz przebywał w studiu nagraniowym, które sąsiadowało ze szkołą. Tak się złożyło, że tego dnia odbywał się tam akurat bal amturalny. Justin zachęcony odgłosami zabawy postanowił wkroczyć na imprezę. Biebs zatańczył nawet przez chwilę z jedną z dziewczyn. Szczęściara!

5. Justin Bieber pojawił się też jako gość specjalny na koncercie Ariany Grandy... ale zapomniał słów utworu

Justin pojawił się jako niezapowiedziany gość na scenie podczas jednego z występów na trasie The Honeymoon Tour. Gdy tylko wkroczył na scenę ekscytacja publiczności osiągnęła swój szczyt. Wpadka z brakiem znajomości tekstu piosenki Love Me Harder nie miała większego znaczenia. 

 

RC

Najnowsze