Justin Bieber rapuje Lose Yourself Eminema na koncercie w ramach Believe Tour! Jak mu poszło? [VIDEO]

2013-07-31 15:20

Justin Bieber na jednym z koncertów w ramach swojej trasy Believe Tour pod koniec lipca 2013 roku poczęstował swoich fanów próbką rapu. Pop gwiazda zdecydowała się wykonać Lose Yourself Eminema. Jak Justin radzi sobie z hip-hopem? Zobacz na ESKA.pl!

Justin Bieber na koncercie w Detroit z 28 lipca 2013 roku w ramach swojej trasy koncertowej Believe Tour zarapował Lose Yourself Eminema. Justin Bieber chce zostać raperem? Nie, pop gwiazda poczęstowała tylko bawiących się na show fanów próbką swoich hip-hopowych umiejętności. Te Justin szlifuje od dawna. Rapującego wokalistę możemy usłyszeć w m.in. jego As Long As You Love Me.

Kanadyjski artysta nie kryje swoich inspiracji hip-hopową muzyką, a do swoich piosenek bardzo często zaprasza uznanych raperów. W Beauty And A Beat swoje rymy zaprezentowała Nicki Minaj a w All Around The World Ludacris.

>>> Justin Bieber wystąpi na Super Bowl 2014? Tego chcą Beliebers! Sprawdź nową akcję fanów [VIDEO]

Jak myślicie, jak sam Eminem oceniłby wykon Justina Biebera z Lose Yourself? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie poniżej.


Zobacz Lose Yourself - Justin Bieber na koncercie w Detroit!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze