Justin Bieber Purpose nowa płyta: No Pressure nowa piosenka. Zapowiedź i data premiery na ESKA.pl

2015-10-05 15:25
Justin Bieber - kadr z What Do You Mean?
Autor: fot. YouTube Justin Bieber Purpose nowa płyta: No Pressure nowa piosenka. Zapowiedź i data premiery na ESKA.pl

Promocja nadchodzącej płyty Justina Biebera trwa w najlepsze. Artysta sporo występuje na żywo, udziela wywiadów, a teraz ukazał fragment nowego utworu! Czy brzmieniem przypomina hit What Do You Mean? Sprawdź szczegóły słuchając No Pressure z albumu Purpose na ESKA.pl

Justin Bieber nowa piosenka to No Pressure. Były dni, że o Justinie Bieberze nikt nie wspominał. Gwiazda odsunęła się w cień i mało kto spodziewał się, że tak hucznie powróci na rynek muzyczny? Dlaczego hucznie? Pierwszy singiel promujący nadchodzący album Biebsa zdobywa szczyty wszystkich najważniejszych list przebojów. Nic więc dziwnego, że What Do You Mean, to obecny numer 1 na świecie! Fani z pewnością zastanawiają się, jaka to będzie płyta. Wiemy już nieco więcej, ponieważ w sieci ukazała się tak zwana 'prewka' kawałka "No Pressure". Trzeba przyznać, że brzmi intrygująco!

Justin Bieber No Pressure: nowa piosenka powtórzy sukces What Do You Mean?

Wszyscy miłośnicy Biebera z pewnością zrobią wszystko, by kolejny singiel ich ulubionego artysty znalazł się na szczycie! Kanadyjczyk, który zdecydowanie jest gwiazdą popu wiele opowiadał na temat płyty Purpose. Między innymi wspomniał o tym, że to nowa era w jego karierze, bo słychać na tym albumie jak bardzo dorósł. Zapewnił jednocześnie, że nie jest już tym samym artystą, co kilka lat temu. Oficjalna premiera drugiego singla "No Pressure" zaplanowana jest na 6 listopada 2015 roku, a to przecież tydzień przed premierą kolejnego w karierze albumu. Przypomnijmy, że nad nowymi utworami Biebera czuwa: Diplo, Skrillex, T.I., T-Pain, Diddy, Rick Ross i Wale. No i właśnie ten świeży kawałek brzmi, jakby produkował go któryś z reprezentantów hip-hopu. 

Zresztą posłuchajcie sami! 

 

Co sądzicie o tym fragmencie nowego nagrania Justina? Gdy tylko pojawi się całość na pewno dowiecie się o tym jako pierwsi!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze