Justin Bieber prezentuje nową piosenkę Close To You

2016-10-27 13:57
Nowa piosenka Justina Biebera - Close To You: fragment w sieci
Autor: fot. Bulls Nowa piosenka Justina Biebera - Close To You: fragment w sieci

Justin Bieber podzielił się swoją nową piosenką o nazwie Close To You podczas imprezy w nocnym klubie w Manchesterze. Czy polscy Beliebers usłyszą ten utwór na żywo na koncercie w Krakowie?

Justin Bieber prezentuje nową piosenkę, którą internauci nazwali już Close To You. Wokalista zdecydował się puścić swój premierowy kawałek na imprezie w nocnym klubie w Manchesterze, dokąd wybrał się po kolejnym koncercie ze swojej trasy Purpose World Tour, która już wkrótce dotrze do Krakowa. Z nagrania, który znalazło się w sieci wynika, że Justin nie rezygnuje z brzmienia znanego z jego ostatnich hitów Cold Water oraz Let Me Love You i bardzo nas to cieszy.

Purpose World Tour pełne niespodzianek

Na europejskiej części trasy koncertowej Justina Biebera nie brakuje zaskakujących sytuacji. Ostatnio wokalista stwierdził nawet, że denerwują go wrzaski fanów i chciałby, aby nie krzyczeli, gdy do nich mówi. Po kilku takich niezbyt miłych incydentach gwiazdor najwidoczniej postanowił przypomnieć wszystkim, że najważniejsza w tym wszystkim jest muzyka, a nie skandale. Dzięki temu możemy już posłuchać, co takiego artysta szykuje dla nas na swojej kolejnej płycie. Czy Justin Bieber zaśpiewa swój nowy utwór na koncercie w Krakowie? Szanse na to są raczej znikome. Występy w ramach Purpose World Tur to przemyślane show, którego setlista nie ulega większym zmianom. Jak na razie musimy się zadowolić tym nagraniem Close To You z klubu w Manchesterze.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze