Justin Bieber - piosenka Yummy w wykonaniu boysbandu. Lepsza od oryginału?

2020-01-14 16:15 MK
RoadTrip
Autor: YouTube/RoadTrip TV

Po szumnych zapowiedziach, Justin Bieber powrócił w 2020 roku z pierwszą zapowiedzią swojego piątego albumu studyjnego. Mowa oczywiście o wpadającym w ucho singlu Yummy, opowiadającym o żonie kanadyjskiego piosenkarza. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze covery utworu. Ten nagrany przez boysband RoadTrip już podbija sieć! Zobaczycie go na ESKA.pl.

Justin Bieber - cover hitu Yummy w wykonaniu boysbandu z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom piosenkarza, określanym mianem Beliebers. Nowe wydawnictwo muzyczne Justina jest zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2019 roku. Po ponad czterech latach od zaprezentowania światu albumu Purpose i po ponad dwóch od wypuszczenia singla Friends, kanadyjski wokalista powrócił 3 stycznia z w pełni solowym utworem Yummy, który według domysłów słuchaczy, opowiada o jego żonie, popularnej modelce Hailey Bieber.

Niedługo po zaprezentowaniu kawałka, Justin Bieber rozpoczął jego intensywną promocję. Wszystko po to, by umożliwić sobie zadebiutowanie na samym szczycie najważniejszej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych. Jak już jednak wiadomo, nie udało mu się to. Piosenka zadebiutowała na drugim miejscu.

Z pewnością, na popularność Yummy wpłynęły również rozmaite jego covery, publikowane w serwisie YouTube. Na nagranie własnej wersji piosenki zdecydowali się członkowie grupy Road Trip, mającej wielu fanów w sieci, między innymi również na TikToku. Jak najnowszy singiel Justina Biebera brzmi w wykonaniu aż pięciu chłopaków?

Justin Bieber - cover hitu Yummy

RoadTrip to grupa ciesząca się naprawdę wielką popularnością w sieci. Tworzący ją chłopaki regularnie zamieszczają na swoim kanale covery popularnych piosenek. Tym razem, zdecydowali się oni na nagranie najnowszego hitu Justina Biebera, czyli Yummy. Zdaniem wielu internautów, ich interpretacja przebiła nawet sam oryginał! - Nienawidziłam tego numeru, ale RoadTrip zawsze sprawiają, że zaczynam lubić każdą piosenkę - można przeczytać. Posłuchajcie Yummy w wykonaniu boysbandu poniżej.

Najnowsze