Justin Bieber - piosenka Peaches robi furorę! Internauci bujają się do hitu na TikToku

Justin Bieber - piosenka Peaches robi furorę! Internauci bujają się do hitu na TikToku
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Justin Bieber - piosenka Peaches robi furorę! Internauci bujają się do hitu na TikToku

Szósty, wyczekiwany album Justina Biebera, zawiera single Hold On, Anyon, Lonely i Holy. To jednak utwór Peaches rozgrzewa internautów na różnych platformach internetowych, w tym na TikToku. Zobaczcie sami już teraz.

Justin Bieber - piosenka Peaches robi furorę! Wiosenny singiel kanadyjskiego wokalisty zdobywa szczyty najbardziej prestiżowego zestawienia na świecie, czyli Billboard Hot 100, a ponadto cieszy się dużą popularnością w serwisach streamingowych. Okazuje się, że artysta do listy sukcesów może dopisać kolejne osiągnięcie. Piosenka Peaches, która powstała we współpracy z Danielem Cesarem i Giveonem, cieszy się sławą na platformie TikTok. Użytkownicy w krótkim czasie zaczęli korzystać z piosenki przy tworzeniu swoich filmików. W sumie powstało już 590 tysięcy filmików z użyciem utworu Peaches. Te najciekawsze wybrał i docenił sam wokalista. Zobaczcie już teraz:

Bieber dwukrotnie pojawił się jako muzyczny gość Saturday Night Love, wystąpił na American Music Awards i People’s Choice Awards. Artysta ma ponad 75 miliardów streamów całego katalogu oraz ponad 70 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Jest artystą numer jeden na YouTube z 60 mln subskrypcji na koncie oraz rekordami Spotify – ponad 65 mln słuchaczy miesięcznie.

Najnowsze