Płyty z 13 listopada 2015

i

Autor: fot. okładki płyt Justin Bieber, One Direction, Ed Sheeran, Ben Haenow - oni wydadzą albumy 13 listopada 2015 roku!

Justin Bieber, One Direction, Ed Sheeran, Ben Haenow - oni wydali albumy 13 listopada 2015 roku!

2015-11-13 10:40

Purpose, Made In The A.M., X - Edycja Wembley, Ben Haenow, to tytuły płyt, które pojawiły się w sprzedaży 13 listopada 2015 roku! Sprawdźcie wszystkie informacje na ich temat i dajcie znać, na którą się zdecydować! SONDA

Justin Bieber, One Direction, Ed Sheeran, Ben Haenow - na płyty tych artystów fani zacierali ręce od kilku miesięcy! Purpose, Made In The A.M., X (Edycja Wembley) i Ben Haenow, to jedne najgorętszych tytułów jesieni 2015 roku. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, na którą płytę się zdecydować - pędzimy z pomocą! Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat nowych albumów, które mają premierę 13 listopada. 

Justin Bieber - Purpose

Czwarty studyjny album kanadyjskiego artysty, z którego pochodzą hity: "Where Are U Now", "What Do You Mean" i "Sorry". Nad nową płytą Biebera pracowali: Diplo, Skrillex, T.I., Diddy, Rick Ross, Wale i T-Pain. Sam muzyk wielokrotnie w wywiadach podkreślał to, że za pomocą nowej płyty pokazuje swoją dojrzałość:

- Moja płyta jest o dorastaniu, będąc w kontakcie z samym sobą. Mogę powiedzieć, że doświadczenia życiowe i wiedza pozwoliły mi wrócić i iść dalej. 

To pierwsze od trzech lat nowe wydawnictwo Biebera. Wersje standardową płyty wypełnia 13 utworów, z kolei na rozszerzeniu znajdziemy 6 dodatkowych utworów.

 

One Direction - Made In The A.M.

To już piąte studyjne wydawnictwo od chłopaków z One Direction. Jak się okazuje - ostatnie przed przerwą. Płyta z czołowym singlem pt. "Drag Me Down" już w przedsprzedaży zajmowała wysokie miejsca na albumowych zestawieniach. Producentami wykonawczymi krążka są: Jesse Shatkin, John Ryan i Julian Bunetta. Niefortunnie krążek 3 listopada wyciekł do sieci.

 

Ed Sheeran - X (Edycja Wembley)

Pierwotna wersja albumu "x" ukazała się 23 czerwca 2014 roku. Przypomnijmy, że na płycie znajdziemy hity: "Don't", "Sing", "Bloodstream", "Photograph" czy "Thinking Out Loud". Anglik postanowił wydać nową edycje swojego drugiego studyjnego krążka. Na "Edycji Wembley" znajdziemy wersje na żywo piosenek zaśpiewanych w czasie koncertu w Londynie, 3 nowe utwory i film przedstawiający początki kariery Sheerana. 

 

Ben Haenow - Ben Haenow - kim jest?

Zwycięzca brytyjskiej edycji programu X Factor, wydaje debiutancki album. Jego wykonanie piosenki "Something I Need" z repertuaru OneRepublic stało się niezwykle popularne w internecie, ale i w angielskich rozgłośniach radiowych. Pierwszym singlem promującym imienny album jest utwór z Kelly Clarkson! Posłuchajcie, bo warto!

 

Purpose, Made In The A.M., X (Edycja Wembley), Ben Haenow - którą wybrać?

Z okazji premiery tych albumów przygotowaliśmy dla Was sondę, w której możecie zdecydować: którą płytę najbardziej opłaca się kupić. Dajcie znać!

Zacznij dzień w dobrym nastroju i wygraj smartfona w konkursie Radia ESKA! 

 

Czekasz na nową płytę One Direction? Obejrzyj wywiad, w którym chłopaki z zespołu zdradzają szczegóły dotyczące ich nowego albumu! Czy to prawda, że chcą pożegnać się z fanami w mocnym stylu?

RW