Justin Bieber oddał pierwsze miejsce na liście singli na cele charytatywne

2015-12-28 14:14
Justin Bieber oddał pierwsze miejsce na liście singli na cele charytatywne
Autor: Fot. Bulls Piękny gest Kanadyjczyka

Justin Bieber oddał pierwsze miejsce na liście singli na cele charytatywne. W świątecznym zestawieniu UK Charts z singlem Love Youeself wygrał utwór brytyjskiego chóru nagrany specjalnie na cele charytatywne. Kanadyjczyk do samego końca namawiał swoich fanów, by kupili tę piosenkę i wsparli zbiórkę funduszy.

Justin Bieber oddał pierwsze miejsce na liście singli na cele charytatywne. Na ten piękny gest Kanadyjczyk zdecydował się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W tak wyjątkowym czasie jakim są święta Justin Bieber postanowił wesprzeć potrzebujących. W tym celu oddał pierwsze miejsce w świątecznym zestawieniu najlepiej sprzedających się singli. Numerem jeden w zestawieniu od dłuższego czasu był utwór Love Yourself z najnowszej płyty wokalisty.

>>Taylor Swift przekazała 50 tysięcy $ fance chorej na białaczkę: nagranie wzrusza wszystkich!

Justin Bieber oddał pierwsze miejsce

Pierwszego miejsca Kanadyjczyk ustąpił Chórowi the Lewisham & Greenwich NHS, który nagrał swój singiel, a dochody planuje przekazać na cele charytatywne. Chór, w skład którego wchodzą pracownicy służby zdrowia nagrał utwór zatytułowany A Bridge Over You będący mieszanką numerów Bridge Over Troubled Water od Simon and Garfunkel oraz Fix You zespołu Coldplay. Justin Bieber do ostatniego dnia namawiał swoich fanów by kupowali singiel nagrany przez chór. Apel wokalisty najwyraźniej przyniósł zamierzony efekt, bo utwór Love Yourself spadł ostatecznie na drugie miejsce w zestawieniu. Na końcu sprzedaż A Bridge Over You wynosiła ponad 127 tys. kopii, podczas gdy Love Yourself osiągnęło wynik 97 tys.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze