Justin Bieber - nowa płyta Changes lepsza od pozostałych. Mamy na to 5 dowodów!

2020-02-13 15:18 MK
Justin Bieber
Autor: Okładka płyty Changes

Wszyscy Beliebers nie mogli sobie wyobrazić lepszych Walentynek. Po ponad czterech latach od premiery ostatniego albumu studyjnego, Justin Bieber oficjalnie ogłosił, że jego piąty w karierze krążek będzie miał swoją premierę 14 lutego. Czy Changes może okazać się najlepszą dotychczas płytą w dorobku piosenkarza? Mamy 5 dowodów na to, że tak!

Justin Bieber - nowy album piosenkarza to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych na całym świecie. Gdy na Twitterze wokalisty pojawiły się trzy daty, fani szybko sprawili, że hashtag #Bieber2020 królował w serwisie przez najbliższych kilka dni. Jeszcze nigdy, przez ponad 10 lat kariery, Justin Bieber nie kazał czekać wielbicielom aż tak długo na swoje kolejne wydawnictwo.

Po świetnie przyjętym Purpose z 2015 roku, apetyt na nowy krążek gwiazdora popu znacznie się zaostrzył. Pierwszą z zapowiedzi premierowego materiału był singiel Yummy, który zadebiutował na drugim miejscu najbardziej prestiżowej listy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych (możecie na niego głosować w Propozycjach do 2 x Gorąca 20 Radia ESKA). Następnie, do sieci trafiły Get Me nagrane z Kehlani oraz Intensions, w którym gościnnie pojawił się raper Quavo.

Czy album Changes będzie najlepszym albumem w dyskografii Justina Biebera? Wszystko okaże się już 14 lutego. Na ESKA.pl znajdziecie jednak 5 powodów, dlaczego warto zapoznać się z nowym materiałem wokalisty.

1. Justin chce powrotu

Gdy Justin Bieber ogłosił, że odwołuje trasę koncertową w 2017 roku, wielu fanów martwiło się o jego zdrowie. Wokalista postanowił na jakiś czas wycofać się z show-biznesu. Dopiero na festiwalu Coachella w 2019 roku, JB po raz pierwszy od dawna wystąpił przed publicznością. Zapowiedział wówczas, że bardzo zatęsknił za byciem na scenie i nie może się doczekać, kiedy wyda nowe utwory.

2. To bardzo osobisty album

Przerwa dobrze zrobiła Justinowi, bowiem mógł on się skupić na tym, co naprawdę jest dla niego ważne, tzn. na znalezieniu wewnętrznego szczęścia, na rodzinie... Już sam tytuł Changes (po polsku: Zmiany) sugeruje, że artysta postanowił stać się jeszcze lepszą wersją samego siebie.

3. Całkowicie nowe brzmienie

Zmiany zaszły również pod kątem muzycznym. Jak można wywnioskować po trzech kawałkach, które ukazały się przed premierą całego longplaya, Justin porzucił popowe brzmienie na rzecz R&B. Wszystko wskazuje na to, że płycie najbliżej będzie do wydanego w 2013 roku krążka Journals.

4. Obecność Hailey

Bardzo duży wpływ na proces powstawania krążka miała żona Justina Biebera - Hailey Bieber. W opublikowanym w serwisie YouTube serialu Seasons, fani piosenkarza mogli zobaczyć, jak wyglądała praca nad Changes. W każdej najważniejszej chwili, wokaliście towarzyszyła ukochana, której dedykowany jest pierwszy singiel - Yummy.

5. Zawiera najwięcej piosenek

Changes to również najdłuższy z albumów Justina Biebera. Znalazło się na niej aż szesnaście premierowych kawałków oraz jeden remiks. Artysta postanowił tym samym wynagrodzić swoim fanom tak długi czas oczekiwania na płytę.

Najnowsze