Justin Bieber nie pamięta tekstów swoich piosenek. Musiał je czytać z telefonu!

2020-02-13 13:27 MK
Justin Bieber
Autor: AA/ABACA/EAST NEWS

Mało który artysta może pochwalić się taką ilością hitów, co kanadyjski piosenkarz Justin Bieber. Przygotowujący się do wydania piątego albumu wokalista wziął udział w specjalnym koncercie w Londynie, gdzie wykonał kilka numerów na żywo. Jak się okazuje, nie znał tekstu do jednego ze swoich największych hitów. Urocza wpadka czy mega wtopa? Zobacz więcej na ESKA.pl!

Justin Bieber - piosenka Love Yourself to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych kawałków w bogatym repertuarze wokalisty. Napisana przez Eda Sheerana kompozycja, nawiązująca do medialnego związku z Seleną Gomez, okazała się wielkim hitem na całym świecie. Do dziś, taneczny teledysk zrealizowany do piosenki odtworzono ponad półtora miliarda razy! Numer Love Yourself znalazł się na ostatnim krążku Justina Biebera - Purpose i coś nam się wydaje, że szybko nie zniknie on z koncertowej setlisty. Warto, by Justin przed rozpoczęciem Changes Tour, przypomniał sobie jego tekst.

Po odwołaniu koncertów w ramach tournee Purpose Stadium Tour w 2017 roku, Justin Bieber na jakiś czas zniknął ze sceny. Co prawda, mogliśmy usłyszeć go gościnnie w numerach takich artystów jak Billie Eilish, Ed Sheeran czy też Lil Dicky, jednak szanse na zobaczenie koncertu piosenkarza były równe zeru. Dopiero na festiwalu Coachella w maju 2019 roku, JB pojawił się ponownie na scenie, by zaśpiewać u boku Ariany Grande. Ogłosił wówczas, że bardzo tęsknił za występami i nie może doczekać się, kiedy wyda album i ponownie wyruszy w trasę.

Zgodnie z zapowiedziami, 14 lutego 2020 roku do sprzedaży trafi piąty album studyjny Justina, zatytułowany Changes. W celu promocji nadchodzącego materiału, wokalista poleciał do Londynu, by zagrać specjalne show An Evening With Justin. W trakcie koncertu, piosenkarz wykonał 5 kawałków, jednak nie do wszystkich znał tekst!

Justin Bieber nie zna tekstów własnych piosenek!

Podczas An Evening With Justin w Londynie, wielbiciele gwiazdora popu mogli usłyszeć trzy kawałki z jego nowej płyty, jak również znane wszystkim hity All That Matters oraz Love Yourself, którego pierwsze takty wzbudziły ekstazę wśród publiczności. Jak się okazało, Justin nie pamiętał słów swojej najpopularniejszej ballady! Obecni na wydarzeniu Beliebers pisali później, że ich idol musiał posiłkować się telefonem, by całkowicie nie wypaść z rytmu. Pomagali mu oczywiście również fani, którzy znali każde jedno słowo. Jus chyba powinien wybrać się do nich na korepetycje, zanim wystartuje z Changes Tour.

Najnowsze