Justin Bieber nie nagra duetu z Edem Sheeranem! To by nie zadziałało - twierdzi brytyjska gwiazda [VIDEO]

2013-02-08 16:27

Fani Justina Biebera nie usłyszą duetu ich idola z Edem Sheeranem. Brytyjski wokalista zaprzeczył plotkom mówiącym, jakoby spotkał się z kanadyjskim piosenkarzem w studiu nagraniowym. Autor hitu Lego House uważa, że efekty wspólnej pracy nie byłyby dobre. Dlaczego? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Justin Bieber w duecie z Edem Sheeranem w studiu nagraniowym to tylko plotka. Słuchacze nastoletniego piosenkarza mogą na razie zapomnieć o jego duecie z brytyjskim wokalistą. Znany z hitu Lego House muzyk zdradził w jednym z wywiadów, że jego zdaniem współpraca z Justinem nie udałaby się. Według niego ciężko jest pracować dwóm solowym artystom.

Nie myślę, że kolaboracja z Justinem zadziałałaby w dobry sposób. Moim zdaniem współpracować powinni Ci artyści, którzy potrafią się nawzajem dotrzeć. Z dwoma facetami-solistami pracuje się ciężko - powiedział Ed w jednym z wywiadów.

Brytyjski piosenkarz ma już za sobą współpracę z kilkoma gwiazdami przemysłu muzycznego. To właśnie on napisał Little Things dla One Direction. Ed Sheeran ma także na swoim koncie duet z Taylor Swift. Czy zgadzacie się, że jego współpraca z Justinem nie zrodziłaby hitu?

>>> Believe Acoustic Justina Biebera jego piątym albumem numer jeden w USA! Wokalista pobił kolejny rekord [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Lego House - Ed Sheeran!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber w Polsce po raz pierwszy! Koncert Biebera 25 marca w Łodzi już pewny!

JB

Najnowsze