Justin Bieber modli się z fanami o ich zdrowie - wzruszający gest artysty

2017-07-19 15:52

Justin Bieber odwiedził swoich chorych fanów w szpitalu. - Świat zasługuje, by poznać tę jego stronę - napisała po spotkaniu jedna z pacjentek. Co Justin robił tam ze swoimi fanami?

Justin Bieber złożył niezapowiedzianą wizytę swoim chorym fanom w szpitalu i trzeba przyznać, że zdjęcia z tego spotkania są wyjątkowo słodkie. - Miałam dziś jedyną w życiu okazję porozmawiać od serca, wymienić uśmiechy, uściski i co najważniejsze pomodlić się razem z Justinem Bieberem - napisała po spotkaniu jedna z fanek na Instagramie.

Justin Bieber odwiedził chorych fanów w szpitalu

Wykonawca remiksu hitu Despacito w poniedziałek 17 lipca zaskoczył Beliebers przebywających w dziecięcym ośrodku medycznym w Orange Copunty w Kalifornii. Świadkowie wizyty zdradzają, że sławny piosenkarz spędził ta czas na rozmowach i robieniu sobie zdjęć z młodymi pacjentami, jeśli tylko mieli na to ochotę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze