Justin Bieber: meet&greet na koncertach. Biebs znalazł rozwiązanie!

2016-04-04 14:24
pieniądze za meet&greet
Autor: fot. Bulls Justin Bieber: meet&greet; na koncertach. Biebs znalazł rozwiązanie!

Justin Bieber odwołał wszystkie meet&greet w czasie trasy koncertowej promującej piosenki z Purpose. Co z pieniędzmi za spotkanie z Bieberem? Artysta znalazł najlepsze rozwiązanie! Sprawdźcie na ESKA.pl!

Meet&Greet; Justina Biebera zostało odwołane. Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że wszyscy nabywcy pakietu VIP nie będą mogli z niego skorzystać. Kanadyjczyk odwołując swoje spotkania z fanami na Purpose World Tour, nie spotkał się z pozytywnymi opiniami. Większość zmartwionych osób zastanawiało się jednak, jak odzyskać wydane pieniądze. Tym bardziej ta myśl zaprzątała im głowę, bo bilet, który umożliwia zrobienie zdjęcia ze swoim idolem kosztował dwa tysiące dolarów! Na ESKA.pl już wiemy, że Biebs nie wystawił swoich fanów i znalazł dla nich dobre rozwiązanie. Organizator zwróci wszystkie koszty za opcję meet&greet.;

>>> Justin Bieber w Polsce 2016: data, miejsce, bilety

Justin Bieber meet&greet;

Justin Bieber znalazł rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zakupili bilety meet&greet.; Po wielu protestach ze strony fanów pojawiła się informacja, że wydane przez nich pieniądze zostaną zwrócone. Dla tysięcy osób to niezbyt dobra rekompensata, bo wciąż rozpaczają na brak możliwości spotkania ze swoim idolem.

 

>>> Justin Bieber odwołuje meet&greet.; Co fani otrzymają w zamian?

Justin Bieber rozczarował fanów, ale najwierniejsi na pewno mu wybaczą! Jeżeli interesuje Was wszystko, co związane z Justinem Bieberem, obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się, jak zaczął swoją karierę:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze