Justin Bieber - Life Is Worth Living: nowa piosenka wzruszającą balladą! Śpiewa o Selenie Gomez? [AUDIO]

2014-03-19 12:44

Nową piosenkę Justina Biebera Life Is Worth Living promuje fragment kawałka zamieszczony na Instagramie wokalisty. Pracujący w 2014 roku w studiu nagraniowym Justin Bieber tym razem stawia wszystkie karty na popową balladę. Fani spekulują, że Life Is Worth Living to piosenka o Selenie Gomez. Posłuchaj i sprawdź, dlaczego tak twierdzą!

Justin Bieber Life Is Worth Living, a właściwie fragmentem piosenki, pochwalił się na Instagramie. Wokalista w 2014 roku pracuje w studiu nagraniowym a Life Is Worth Living to pierwsza zapowiedź tego, czym zamierza poczęstować na swojej nowej płycie. Nowa piosenka Justina Biebera to popowa ballada o wzruszającym tytule - Warto Żyć. Nazwa kawałka zdaniem fanów pop gwiazdy nie została wybrana przypadkiem.

Zdaniem Beliebers Justin Bieber w Life Is Worth Living śpiewa o Selenie Gomez, która po kilkumiesięcznej przerwie w związku z piosenkarzem na początku 2014 roku postanowiła wrócić do autora hitu As Long As You Love Me. To właśnie ona ma być powodem, dla którego Justin Bieber ostatnio znany bardziej ze swoich skandali niż z poczynań muzycznych odnalazł na nowo harmonię i radość w życiu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kiedy usłyszymy całość Life Is Worth Living? Tego nie wiemy, ale numer może znajdzie się najprawdopodobniej na nowej płycie Justina Biebera. Albumu spodziewać możemy się pod koniec 2014 roku lub na początku 2015 roku. Trzeba być cierpliwym, a zakochanej parze pozwolić wystarczająco nacieszyć się sobą ;).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze