Justin Bieber i Usher oskarżeni o kradzież piosenki! Somebody To Love napisał ktoś inny? [VIDEO]

2013-05-04 13:00

Justin Beber i Usher zostali oskarżeni o bezprawne przywłaszczenie sobie hitu Somebody To Love. Gwiazdy pozwane na 10 milionów dolarów muszą teraz udowodnić, że ich przebój nie ma nic wspólnego z kawałkiem niejakiego De Rico. Kto tak naprawdę napisał Somebody To Love? Dowiedz się więcej na Eska.pl!

Justin Bieber i Usher najprawdopodobniej staną przed sądem za swój wspólny hit Somebody To Love. Dlaczego? Artyści zostali oskarżeni o kradzież piosenki. Niejaki De Rico żądający 10 milionów dolarów odszkodowania twierdzi, że kawałek napisał właśnie dla niego Mareio Overton. Według nich piosenka powstała w 2008 roku i na jednym z przesłuchań dla łowców talentów dowiedział się o niej Usher - donosi TheWrap.com.

Czy amerykański wokalista rzeczywiście ma jakiś związek z De Rico i Overtonem? Zgodnie z ich zeznaniami panowie mieli okazję porozmawiać z matką Ushera pracującą w menedżmencie piosenkarza, która potwierdziła, że jej syn rozważał nawet zabranie De Rico w trasę koncertową.

>>> Justin Bieber zaśpiewał Baby dla małej dziewczynki na Believe Tour w Moskwie! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Somebody To Love to jeden z przebojów Justina Biebera z jego płyty My World 2.0. Kawałek dotarł do 15 miejsca na prestiżowej liście Billboard HOT 100.


Zobacz Somobody To Love - Justin Bieber ft. Usher!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze