Justin Bieber i Shawn Mendes lada moment w duecie. Tytuł numeru i premiera krążą w sieci!

2020-11-10 10:58 Ewelina Kulasza
Justin Bieber i Shawn Mendes
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/EastNews Justin Bieber i Shawn Mendes

Wielkimi krokami zbliża się premiera płyty Shawna Mendesa, a co za tym idzie - muzyczne nowości. Od kilku miesięcy krążą pogłoski, że Shawn połączył siły z Justinem Bieberem i jak się okazuje, wszystko wskazuje na to, że nie jest to fałszywa wiadomość! Czy duet chłopaków pojawi się na płycie Wonder? Jaki nosi tytuł i kiedy będzie oficjalna premiera numeru? Szczegóły na ESKA.pl.

Justin Bieber i Shawn Mendes - nowa piosenka. Choć wielu osobom na świecie wydawało się, że Justin i Shawn ze sobą konkurują, byli w błędzie. Negatywnych emocji między dwoma kanadyjskimi piosenkarzami nie ma, a wręcz przeciwnie, łączy ich szacunek i wzajemna pasja do muzyki. Shawn od wielu lat widzi w Justinie Bieberze autorytet i z zachwytem podziwia jego twórczość. Od miesięcy krążą plotki na temat duetu chłopaków. Jak się okazuje przyłapanie artystów przed studiem nagraniowym przez paparazzi  w sierpniu tego roku, nie było tylko zwykłym spotkaniem. Niedawno zagraniczne media - między innymi HITS Daily Double poinformowały, że singiel Biebera i Mendesa został nagrany i jest w drodze, aby ujrzał go cały świat! Choć wokaliści nie potwierdzili tych doniesień, już w najbliższy piątek 13 listopada szykuje się premiera nowej piosenki Shawna Mendesa. Co ciekawe, ukaże się ona również na jego najnowszej płycie Wonder już 4 grudnia. Co w takim razie ze współpracą z Justinem Bieberem?

Justin Bieber i Shawn Mendes - nowa piosenka

Czy współpraca Justina Biebera i Shawna Mendesa pojawi się w końcu na muzycznym rynku? Kolejne zagraniczne media, w tym serwis Hit Zound donoszą, że już niedługo czeka na fanów kanadyjskich piosenkarzy premiera ich wspólnego kawałka. Mowa o piosence Monster, w której gościnnie usłyszymy głos Justina Biebera. Co ciekawe, kawałek chłopaków znalazł się na czwartym studyjnym albumie Shawna Mendesa - Wonder, który ukaże się 4 grudnia. Natomiast premiera singla Monster, będzie miała miejsce już w najbliższy piątek 13 listopada.

Shawn Mendes kiedyś i dziś
Najnowsze