Justin Bieber i Justin Timberlake na jednym albumie. Z kim zaśpiewają?

2021-04-26 13:04 Adrian Rybak
Justin Timberlake i Justin Bieber
Autor: Flick.com/ Gage Skidmore, Sebastian Vital (CC BY 2.0)

Justin Bieber i Justin TImberlake uznawani są za książęta muzyki pop różnych pokoleń. Przez wiele lat fani zastanawiali się, czy kiedykolwiek staną na jednej scenie lub wystąpią w jednym projekcie. Okazuje się, że nadeszła ta chwila. Już wkrótce obaj piosenkarze pojawią się na jednej płycie. Wystąpią w roli gości specjalnych jednego z najpopularniejszych DJ-ów na świecie.

Justin Bieber i Justin Timberlake pojawią się na jednej płycie. Obaj panowie podjęli współpracę z DJ Khaledem i pojawią się na jego nadchodzącym projekcie. Informację przekazał sam DJ, który napisał o tym na Twitterze. Zdradził, że skończył już miksować piosenkę z Justinem Bieberem i wysłał do miksu nagranie, które stworzył razem z Justinem Timberlakem. Efekt współpracy będzie można usłyszeć na nowej płycie DJ Khaleda, który nosić będzie tytuł Khaled Khaled. Wiadomo, że pojawią się na nim takie gwiazdy jak Lil Baby, Roddy Ricch, Nas, Migos, Meek Mill, H.E.R., Post Malone, Tay Keith oraz Lil Wayne. Bieber i Timberlake z pewnością będą największymi gwiazdami projektu. Ich obecność z pewnością zwiększy zainteresowanie płytą. Czy piosenki okażą się hitami przekonamy się już niedługo.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Justin Bieber i DJ Khaled - piosenki

To nie jest pierwszy raz, kiedy DJ Khaled podejmuje współpracę z Justinem Bieberem. W przeszłości stworzyli razem już dwie piosenki - No Brainer i I'm The One. W pierwszej z nich pojawili się także Chance The Rapper, i Quavo. W przypadku tej drugiej skład był taki sam, ale dołączył jeszcze Lil Wayne. Obie piosenki odniosły sukces zarówno na YouTube, platformach streamingowych, jak i stacjach radiowych.

DJ Khaled - kim jest, piosenki, wiek, Instagram

DJ Khaled to amerykański DJ i producent muzyczny palestyńskiego pochodzenia. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Khaled Mohamed Khaled. Urodził się 26 listopada 1975, a więc ma 45 lat. Jego najpopularniejsze piosenki to Popstar, Wild Thoughts, Sunshine, Just Us, czy wspomniane wcześniej współprace z Justinem Bieberem.

Najnowsze