Justin Bieber - hit Yummy po polsku. Ta wersja sprawdzi się w Walentynki?

2020-01-29 21:19 MK
Justin Bieber w teledysku Yummy
Autor: YouTube.com/justinbieber

Zgodnie z zapowiedziami, Justin Bieber już na samym początku 2020 roku zaprezentował swój długo wyczekiwany singiel, zapowiadający jego piąty album studyjny. Mowa oczywiście o piosence Yummy, do której teledysk wyświetlono już ponad sto milionów razy! Jeśli jesteście ciekawi, o czym JB śpiewa w najnowszym hicie, na ESKA.pl posłuchacie jego coveru całkowicie po polsku.

Justin Bieber - cover piosenki Yummy po polsku na pewno przypadnie do gustu wszystkim fankom i fanom kanadyjskiego piosenkarza, który przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu muzycznego. Jak już wiadomo, nowa płyta Justina Biebera nosi tytuł Changes, a na sklepowych półkach pojawi się w Dniu Zakochanych, czyli 14 lutego 2020 roku. Ta data z pewnością nie jest przypadkowa - na krążku z pewnością usłyszymy wiele piosenek dedykowanych żonie piosenkarza - światowej sławy modelce Hailey Bieber, która sprawiła, że ponownie zaczął z optymizmem patrzeć w przyszłość.

O tym, że na najnowszym krążku nie zabraknie piosenek o Hailey, fani Justina mogli przekonać się już w styczniu, kiedy to swoją premierę miał pierwszy singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo - Yummy. Wielu Beliebers od razu powiązało tekst kawałka z żoną popularnego na całym świecie piosenkarza. Jeśli byliście ciekawi, o czym dokładnie śpiewa wokalista w najnowszym hicie, poniżej znajdziecie wyjątkowy cover, w całości wykonany przy użyciu języka polskiego.

Justin Bieber - cover Yummy po polsku

Kasia Staszewska, którą z pewnością już doskonale kojarzą czytelnicy ESKA.pl, tym razem postanowiła wziąć na warsztat najnowszy hit z repertuaru Justina Biebera. Utalentowana youtuberka regularnie na swoim kanale zamieszcza własne interpretacje popularnych piosenek, bardzo często przetłumaczonych właśnie na język polski. Posłuchajcie, jak poradziła sobie z kolejnym postawionym przez siebie wyzwaniem!

Najnowsze