Justin Bieber - płyta Changes pełna hitów?! Co wiemy o albumie JB?

2020-01-28 12:27 RW
Justin Bieber - płyta Changes pełna hitów?! Co wiemy o albumie JB?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Justin Bieber - płyta Changes pełna hitów?! Co wiemy o albumie JB?

Justin Bieber ogłosił, że jego piąty album studyjny nosi tytuł Changes i pojawi się na rynku już 14 lutego. Artysta zaprezentował też kolejny utwór z płyty - Get Me w duecie z Kehlani. Jak brzmi? Co jeszcze wiadomo o krążku? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl

Changes - płyta wypełniona futurystycznymi brzmieniami r&b, pop, trap i soul - trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 14 lutego 2020. W dniu, w którym ruszyła oficjalna przedsprzedaż albumu, na YouTube pojawił się pierwszy odcinek serialu dokumentalnego Justin Bieber: Seasons, który prezentuje kulisy nagrań Changes oraz wydarzenia z życia idola.

Justin Bieber po raz kolejny króluje na listach przebojów: pierwszy singiel promujący Changes, utwór Yummy, został dodany do rekordowej liczby playlist w Stanach, natomiast liczba streamów piosenki przekroczyła już 300 mln.

Justin Bieber: Seasons - dokument

Justin Bieber: Seasons to kronika powstawania pierwszego od 2015 roku premierowego albumu studyjnego artysty. Fani będą mogli zajrzeć za kulisy studia nagraniowego oraz zobaczyć swojego idola w najbardziej osobistym wcieleniu. Bieber, jego przyjaciele i najbliżsi współpracownicy opowiadają o procesie twórczym oraz motywacji do komponowania nowych piosenek. Nie zabraknie też smaczków z życia prywatnego Justina – w serialu zostaną pokazane niepublikowane wcześniej materiały ze ślubu z Hailey Bieber. Odcinki będą zilustrowane między innymi nowymi utworami Justina.

Pierwszy odcinek pojawił się na YouTube 27 stycznia o godz. 18:00 polskiego czasu, a kolejne epizody będą pojawiały się w każdą środę i poniedziałek. Abonenci YouTube Premium będą mogli oglądać odcinki przedpremierowo i bez reklam. Za reżyserię „Justin Bieber: Seasons” odpowiadają Michael D. Ratner oraz Joe Termini.

Serial jest przygotowany w ramach współpracy z YouTube Originals. Historia zatacza koło, bowiem to dzięki YouTube’owi Justin Bieber rozpoczął światową karierę. Jak wspomina wokalista: – Kiedy zaczynałem, to właśnie YouTube okazał się najlepszym narzędziem do prezentowania muzyki oraz do dzielenia się doświadczeniami z fanami, budowaniem społeczności. Dlatego cieszę się, że mogłem zrobić serial dokumentalny właśnie z YouTube. Chcę, by moi słuchacze stali się częścią tej niezwykłej podróży.

Odwaga Justina jako artysty jest godna podziwu, dlatego cieszymy się, że możemy wspierać go w udostępnianiu kolejnych historii za pośrednictwem YouTube’a

-nmówi Susanne Daniels, Global Head of Original Content i dodaje: 

W produkcjach YouTube Originals prezentujemy autentyczne zmagania, wzloty i upadki, dlatego niezmiernie cieszymy się, że ten projekt pojawił się w naszych planach na 2020.

Justin Bieber jest artystą z największą liczbą subskrypcji na YouTube - 47,8 mln, pojawia się w sześciu klipach, których liczba wyświetleń przekroczyła miliard, a cały jego kanał ma ponad 19 miliardów wyświetleń. W ramach YouTube Originals w przeszłości pojawiły się m.in. takie produkcje jak Taylor Swift – Lover’s Lounge (Live), Ariana Grande: Dangerous Woman Diaries czy Demi Lovato: Simply Complicated.

Najnowsze