Justin Bieber da wyjątkowe show. To dla niego bardzo ważna chwila

Justin Bieber odkrywa kulisy. Tak powstał teledysk Holy!
Autor: Mike Rosenthal Justin Bieber odkrywa kulisy. Tak powstał teledysk Holy!

Justin Bieber zaczynał karierę jako młody chłopak, który swoim talentem oczarował miliony nastolatków na całym świecie. Dziś to już dorosły, żonaty mężczyzna, który nie boi się eksperymentować z muzyką. Oficjalnie wiadomo, że piosenkarz wystąpi na gali, która była jego pierwszą w karierze. To dla niego bardzo ważny moment.

Justin Bieber nie próżnuje. Po zaprezentowaniu światu czterech singli z nadchodzącego krążka, który jak poinformował sam wokalista, jest już nagrany, czas na kolejne promocyjne występy. Kanadyjski piosenkarz jest jednym z tych artystów muzycznych, którym pandemia najmocniej pokrzyżowała plany zawodowe. Po wydaniu albumu Changes Justin Bieber planował wyruszenie w trasę koncertową Changes Tour, która ostatecznie została przełożona, tak jak tournee wielu innych gwiazd muzyki. Zamiast lamentować, piosenkarz skupił się jednak na nagrywaniu swojego szóstego studyjnego krążka, który ma mieć swoją premierę już w tym roku. Na longplayu znajdą się na pewno kawałki Holy, Lonely, Anyone oraz Monster, który promował najnowszy album Shawna Mendesa.

Najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo pracowicie dla nazywanego księciem popu wokalisty. Oficjalnie wiadomo już, że Justin uświetni swoim występem galę, na której pojawił się po raz pierwszy w 2009 roku, niedługo po zaprezentowaniu debiutanckiego singla One Time z Usherem.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Justin Bieber na Kids Choice Awards

Organizatorzy gali skierowanej do dzieci i nastolatków poinformowali, że jedną z gwiazd, które wystąpią na scenie już 13 marca będzie właśnie Justin Bieber. W wywiadzie dla magazynu PEOPLE piosenkarz zdradził, że w tym przypadku historia zatoczyła koło.

Kids Choice Awards to pierwsza gala rozdania nagród, w której brałem udział, a powrót do dzielenia się moją nową muzyką jest czymś w rodzaju zatoczenia pełnego koła. I chociaż program będzie wyglądać inaczej w tym roku, KCA zawsze są świetną zabawą i na pewno nie zabraknie zielonej mazi! - powiedział.

Zielona maź to element charakterystyczny dla KCA. Justin Bieber został nią oblany w 2012 roku.

Najnowsze