Justin Bieber - Company. Kiedy premiera teledysku?

2016-05-23 13:13
Justin Bieber - Company. Kiedy premiera teledysku?
Autor: fot. Bulls Justin Bieber - Company. Kiedy premiera teledysku?

Nowy teledysk Justina Biebera do Company miał się pojawić w zeszłym tygodniu. Kiedy więc nastąpi premiera klipu do ostatniego singla z Purpose i czego możemy się spodziewać po tym wideo? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Kiedy nastąpi premiera teledysku Company od Justina Biebera? Takie pytanie zadaje sobie tysiące Beliebers, którym wokalista obiecał nowy wideoklip do swojego ostatniego singla z płyty Purpose. Hasło #CompanyMusicVideo pojawiło się nawet w trendach Twittera. To wszystko dlatego, że teledysk do Company miał się ukazać do końca zeszłego tygodnia. Czy Justin Bieber testuje cierpliwość swoich fanów? Przesunięta premiera klipu dziwi zwłaszcza dlatego, że Biebs zaprezentował swój najnowszy singiel na żywo na Billboard Music Awards 2016. A przecież trudno o lepszy moment premiery teledysku niż w czasie występu na gali oglądanej przez miliony widzów na całym świecie.

>> Billboard Music Awards 2016 - występy. Które show podobało się najbardziej?

Justin Bieber - Company. Teledysk do singla z Purpose

Justin Bieber jest właśnie w trakcie swojej imponującej trasy koncertowej Purpose World Tour. Z tego powodu pojawiły się głosy, że właściwy teledysk do singla Company może przypominać wideoklip do kawałka All Around The World z 2013 roku, który dokumentował trasę promującą poprzedni album Believe.

Mamy nadzieję, że wokalista nie będzie kazał zbyt długo czekać Beliebers na nowy klip i lada moment opublikuje go na swoim kanale VEVO. W trakcie oczekiwania teledysk Justina Biebera do Company przypominamy wideo do tego kawałka z udziałem tancerzy z cyklu PURPOSE: The Movement.

 

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Justin Bieber zaczął swoją karierę już jako nastolatek i w ciągu kilku lat wyrósł na jednego z najsłynniejszych wokalistów XXI wieku. Ale czy na pewno? Kim tak naprawdę jest Justin Bieber? Zobaczcie jego alternatywną historię:

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze